Finale DP v košarki

Natisni
Objavljeno Petek, 15 Maj 2015
Naša šola je bila v četrtek, 14.  5. 2015, gostiteljica finala državnega prvenstva v košarki za mlajše deklice.
Poleg naše šole so se v finale tega prestižnega tekmovanja uvrstili  OŠ Franceta Bevka iz Ljubljane in OŠ Draga Bajca iz Vipave. V izjemno napetih srečanjih so naše košarkarice na koncu osvojile drugo mesto. To je izjemen uspeh te generacije, ki je pred tem osvojila prvo mesto v četrtfinalu in prvo mesto v polfinalu letošnjega osnovnošolskega tekmovanja.
Za uspeh so zaslužne: Bruna Čeh, Blaža Čeh, Lucija Cör, Staša Horvat, Maja Rengeo, Ana Lukač, Lea Berke, Anamari Katančič, Hana Rep, Živa Rituper, Mia Žekš, Lana Vidovič in Zara Kovač.
Zahvala klubskemu trenerju, Mitji Gombocu, ki nam je pomagal v polfinalu in finalu, ter vsem navijačem in pomočnikom.