Spominski tek

Natisni
Objavljeno Torek, 20 Oktober 2015
V soboto, 17. 10. 2015, se je naša šola udeležila Spominskega teka ob prazniku občine Murska Sobota. Kljub dežju so naši učenci pokazali, da so pravi športniki, in zelo uspešno zastopali našo šolo.
Najuspešnejše so bile najmlajše športnice Julija Horvat, Vesna Mate in Dunja Ana Colombo, ki so si pritekle prvo mesto. Uspešni so bili tudi najmlajši dečki Vid Tristan Burjan, Uroš Lukač in Miha Zelko, mlajše deklice Mia Žekš, Pia Lipuš in Staša Korpič ter starejše deklice Lea Kozic, Nadja Pitz Durič in Laura Schmidlechner. S štirimi priznanji na stopničkah smo bili tokrat najuspešnejša šola.
Iskrene čestitke vsem nastopajočim.
Oglejte si nekaj utrinkov.
Mentorja Mario Čep in Polonca Horvat
Copyright 2013, Osnovna šola III Murska Sobota
Piškotki - Izjava o varovanju osebnih podatkov - preberi več...
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free