Učitelji in razredi
Razred |
Razrednik (vodi interesno dejavnost) |
Učitelj PB oz. 2. učitelj, vzgojitelj |
Učilnica |
Nadstr. |
1. a |
Mojca Zauneker (gimnastika) |
Suzana Varga |
1 / 1 |
I. |
1. b |
Nataša Kutoš Sečko |
Ingrid Hari (lutkovni krožek) |
1 / 5 |
I. |
2. a |
Simona Šeruga (ritmični krožek) |
Milena Novak |
1 / 2 |
I. |
2. b |
Ksenija Halas (šah) |
Marija Veren |
1 / 4 |
I. |
3. a |
Nada Perš (lego dacta, Cici vesela šola) |
Mira Pojbič Vöröš |
2 / 4 |
II. |
3. b |
Darja Žižek |
Silva Klanfar |
1 / 5 |
I. |
2. vzgojno-izobraževalno obdobje (4., 5. razred)
Razred |
Razrednik (vodi interesno dejavnost) |
Učitelj PB |
Učilnica |
Nadstr. |
4. a |
Suzana Juteršnik (kolesarski izpit, Lego Dacta) |
Gordana Kolarič |
2 / 1 |
II. |
4. b |
Tanja Roš (literarno ustvarjanje) |
2 / 6 |
II. |
|
5. a |
Alenka Grčar (Vesela šola) |
Marija Boldižar |
M / 1 |
M. |
5. b |
Gabrijela Mastnak (naravoslovne ustvarjalnice) |
M / 4 |
M. |
Romska pomočnica: Jožica Horvat
Razred |
Razrednik |
Poučuje (vodi interesno dejavnost) |
Matična učilnica |
Nadstr. |
6. a |
Slavko Sapač |
MAT, FIZ, DOP, DOD (strelski krožek, logika) |
11 |
II. |
6. b |
Gordana Kolarič |
GEO, OPB |
12 |
II. |
7. a |
Marija Boldižar |
ZGO, DSP, ISP, OPB |
7 |
II. |
7. b |
Tina Kur |
TJA, DOD (dramska igra, angleščina 2. razred) |
10 |
II. |
8. a |
Simona Prša |
NAR, KEM, KVŽ, POK, ISP, DOD/DOP |
4 |
III. |
8. b |
Vida Vratuša Podojsteršek |
SLJ (recitacijski krožek) |
5 |
III. |
9. a |
Suzana Novak |
SLJ, NI1, NI2, NI3, NIP, DOD |
16 |
I. |
9. b |
Mario Čep |
ŠPO, ŠZZ, ŠSP, IŠ |
8 |
II. |
Nerazredniki:
Učitelj |
Poučuje (vodi interesno dejavnost) |
Učilnica |
Nadstr. |
Simona Mavrič Kustec |
TJA (skupnost učencev, otroški parlament) |
15 |
I. |
Terezija Gujtman |
SLJ |
14 |
I. |
Miran Podojsteršek |
TIT, FIZ, OGL, OGU , NIP (prometni krožek, modelarski krožek, tehnični krožek) |
21 |
P |
Zorica Rojko Horvat |
MAT, DOD, DSP |
6 |
III. |
Zorica Sečko |
ZGO, DKE, DSP, ISP, DOD, RAD |
9 |
II. |
Tadeja Gobar |
TJA, IPO, ISP, NIP |
18 |
I. |
Franc Bencak |
LUM, LS1, LS2, LS3, ISP (likovni krožek) |
13 |
I. |
Tjaša Šimonka |
GUM, OPZ, MPZ (Orffova skupina) |
8 |
II. |
Anica Nerad |
GOS, BIO, DSP, DOD, SPH |
19 |
P |
Marijan Sukič |
ŠPO (nogomet) |
ŠD |
P |
Bojan Kuprivec |
ZVE, ROM, UBE (računalniški krožek) |
1 |
III. |
Ana Balažic |
MAT, DOP, DOD, organizator šolske prehrane |
M/6 |
prizidek |
zunanji sodelavci |
(badminton, odbojka, rokomet, košarka, nogomet, namizni tenis…) |
ŠD |
P |