Interesne dejavnosti na matični šoli v šolskem letu 2021/2022

Interesne dejavnosti, ki so zapisane s svetlejšo barvo, se zaradi premajhnega interesa učencev ne bodo izvajale.

Interesna dejavnost Razred Mentor Dan in ura
Angleška bralna značka3.–5. r.Damijana Šterpetek, predura
6. r.Barbara Duralijapo dogovoru
7.–9 .r.
Angleški krožek 66. r.Janja Čolićsreda, predura
Angleški krožek 77. r.Mateja Kos Kobepo dogovoru
Badminton 6.–7. r.Rok Mahnečetrtek, predura
8.–9. r.petek, predura
Delavnice - spoznavam sebe in druge8. r.Veronika Tumpejpo dogovoru
Družabne igre1. r.Nataša Toplakpetek, 5. ura
Glasbene urice1. r.Mateja Orehekpetek, 5. ura
Knjižničarski krožek8.–9. r.Danica Dolarpo dogovoru, predura /6. / 7. ura
Košarka2.–3. r.KK Heliostorek, četrtek, 14.00–15.00
4.–6. r.torek, četrtek, 14.45–15.30
7.–9 .r.torek, četrtek, 15.30–16.30
Likovni krožek1. r.Aleksandra Kolarčetrtek, 5. ura
2. r.Danica Juvanponedeljek, predura
Likovni krožek4. bTina Pergarčetrtek (B teden), predura
Likovno ustvarjanje6.–9. r.Aleš Nosetorek (B teden), predura
Logika6.–7. r.Tom Gorniktorek (A teden), 6. ura
8.–9. r.sreda (A teden), 6. ura
Matematična pošast4.–5. r.Urša Igličsreda, 6. ura
Medvrstniška pomoč2.–9. r. Veronika Tumpejpo dogovoru
Mladinski zbor Ciklamen6.–9. r.Simona Burkeljcatorek (A teden), 6.–7. ura
četrtek, 6.–7. ura
Nogomet2.–9. r.Tilen Strmšekponedeljek, četrtek, 15.00–16.00
Otroški zbor Cicibani2. r.Blaž Andrejkasreda, 5. ura
Otroški zbor Kresničke3. r.Simona Burkeljcaponedeljek, predura
4.–5. r.petek, predura
Planinski krožek2.–5. r.Tadeja Češka Klančartorek, predura
Pravljični krožek1. r.Nada Trčekčetrtek, 5. ura
3. bTina Pergarčetrtek (B teden), predura
Priprava na tekmovanje iz astronomije7.–9 .r.Borut Horvatčetrtek, 6. ura
Priprav na tekmovanje iz biologije8.–9. r.Bernarda Jamnik Zupančičpo dogovoru
Priprava na tekmovanje Bober4.–5. r.Alenka Čulk četrtek, 6. ura
Priprava na Cankarjevo tekmovanje4.–5. r.Damijana Štersreda, predura
Priprava na tekmovanje iz fizike8. r.Borut Horvattorek (A teden), 6. ura
9. r.Borut Horvattorek (B teden), 6. ura
Priprava na tekmovanje iz geografije6.–9. r.Vesna Markeljpo dogovoru
Priprave na tekmovanje Glasbena olimpijada7.–9 .r.Simona Burkeljcačetrtek (A teden), predura
Priprave na tekmovanje iz kemije8.–9. r.Bernarda Jamnik Zupančičpo dogovoru
Priprava na tekmovanje Kresnička4.–5. r.Marjeta Pečnikponedeljek, 6. ura
Priprava na tekmovanje iz zgodovine8.–9. r.Damjan Kunsteljtorek, 6. ura
Računalniški krožek (začetna in nadaljevalna skupina)4.–5. r.Boštjan Štrukeljsreda, 15.00–15.45
Računalniški krožek2.–3. r.sreda, 15.50–16.35
Razvedrilna matematika6.–7. r.Tom Gorniksreda (B teden), 6. ura
8.–9. r.torek (B teden), 6. ura
Samopodoba3. bDanica Juvansreda, predura
Šah6.–9. r.Sevludin Halilovićponedeljek, predura
Zabavna matematika3. aDanica Juvantorek, predura

Interesne dejavnosti, ki jih delno ali v celoti plačajo starši
Interesna dejavnost Razred Mentor Dan in ura
Bleščice2.–9. r.Bleščicetorek, četrtek, 16.00–19.00
Karate Sankukai2.–9. r.Darko Kotartorek, četrtek, 17.00–19.00
Košarka dekleta2.–9. r.ŽK AMPčetrtek, 14.00–15.00
Plesna šola Miki2.–9. r.Plesna šola Mikiponedeljek, 14.00–15.00
Slikarska šola Blaža Slaparja2.-9. r.Blaž Slaparčetrtek, 14.00–15.30
Sovice - navijaška in plesna skupina2.–4. r.Sovice sreda, 14.00–15.00
5.–9. r.Sovicesreda, 15.00–16.00