Govorilne ure v šolskem letu 2021/2022

Brdo

Skupne govorilne ure bodo potekale vsak tretji četrtek v mesecu (od oktobra do vključno maja) od 16.30 do 18.30 za starše učencev razredne stopnje in od 17.00 do 19.00 za starše učencev predmetne stopnje.


1. a in 1. b

Skupne govorilne ure bodo potekale vsako tretjo sredo v mesecu (od oktobra do vključno maja)od 16.00 do 18.00.


Individualne govorilne ure v dopoldanskem času bodo imeli učitelji po razporedu, ki ga najdete v spodnji tabeli. Dopoldanske govorilne ure bodo potekale enkrat na mesec, in sicer v tednu, ko bodo potekale popoldanske govorilne ure.


Razpored individualnih govorilnih ur za matično in podružnični šoli


Šolski zvonec

Učitelj Dan in ura (lokacija)
Andrejka Blažsreda, 4. ura
Balant Vesnasreda, 3. ura
Bergant Blažponedeljek, 4. ura
Bergant Katarinasreda, 3. ura
Berk Natašasreda, 4. ura
Berkopec Stašapetek, 4. ura
Burkeljca Simonačetrtek, 1. ura (Brdo)
Češka Klančar Tadejačetrtek, 2. ura
Češnjevar Mojcapetek, 3.ura
Čolić Janjaponedeljek, 3. ura
Čulk Alenkasreda, 2. ura
Demšar Marijatorek, 3. ura
Drev Nikačetrtek, 3. ura (Brdo)
Duralija Barbaratorek, 1.ura (Brdo)
Gale Ninaponedeljek, 4. ura
Glavač Ravnikar Urškačetrtek, predura
Godec Margaretpo dogovoru
Gomzi Anjaponedeljek, 1.ura (Brdo)
Gornik Tomponedeljek, 3. ura
Gracar Lilijanapo dogovoru
Halilović Sevludintorek, 2. ura
Horvat Boruttorek, 3. ura
Hudnik Petraponedeljek, 3. ura
Iglič Milenasreda, 4. ura (Blagovica)
Iglič Uršaponedeljek, 2. ura
Irgolič Ilonasreda, 4. ura (Brdo)
Jamnik Zupančič Bernardasreda, 4. ura
Jamšek Urškasreda, 2. ura
Jerina Petersreda, 5. ura (Blagovica)
Juvan Danicatorek, 3. ura
Kalan Andrejpetek, 1.ura (Brdo)
Karanušić Hajdinjak Jadrankasreda, predura
Kladnik Leban Anatorek, 2. ura
Klančišar Jasnasreda, 3. ura (Krašnja)
Kolar Aleksandrasreda, 5. ura
Kos Kobe Matejatorek, 4.ura
Kosec Sergejatorek, 5.ura
Kotnik Irenačetrtek, 4. ura
Kovič Janatorek, 4. ura
Kunstelj Damjantorek, 2. ura
Leskovšek Nikapetek, 5. ura (Blagovica)
Lotus Špelapo dogovoru
Mahne Rokpo dogovoru
Markelj Vesnatorek, 3.ura
Matošević Pogačnik Ivanasreda, 4.ura
Milojević Mihajlotorek, 3. ura
Nose Alešponedeljek, 4. ura
Novak Nejcsreda, 5. ura
Omahna Tinaponedeljek, 4. ura (Brdo)
Orehek Irenapetek, 5. ura
Orehek Matejapetek, 3. ura
Pečnik Marjetačetrtek, 4. ura
Pergar Tinapetek, 0. ura
Perhavec Alenkačetrtek, 4. ura (Blagovica)
Resnik Nežatorek, 0. ura
Petek Ninapetek, 4.ura
Rogel Jakponedeljek, 3.ura
Rupert Sebastjansreda, 3.ura
Senica Tanjasreda, 2. ura (Brdo)
Sušec Mojcaponedeljek, 5. ura
Šiftar Špelapetek, 2. ura
Šter Damijanačetrtek, 3. ura
Toplak Natašatorek, 5. ura
Trček Nadasreda, 3.ura
Tumpej Veronikapetek, 5. ura (Brdo)
Urbanija Helenasreda, 4. ura
Vidic Oset Barbarapetek, 3. ura
Zupančič Jasenkapetek, 5. ura (Brdo)