Brdo
Skupne govorilne ure bodo potekale vsak tretji četrtek v mesecu (od oktobra do vključno maja) od 16.30 do 18.30 za starše učencev razredne stopnje in od 17.00 do 19.00 za starše učencev predmetne stopnje.
Individualne govorilne ure v dopoldanskem času bodo imeli učitelji po razporedu, ki ga najdete v spodnji tabeli. Dopoldanske govorilne ure bodo potekale enkrat na mesec, in sicer v tednu, ko bodo potekale popoldanske govorilne ure.
Razpored individualnih govorilnih ur za matično in podružnični šoli
Učitelj | Dan in ura (lokacija) |
---|---|
Blaž Andrejka | četrtek , 1.ura |
Blaž Bergant | torek, 3. ura |
Katarina Bergant | ponedeljek, 3. ura |
Nataša Berk | sreda, 6. ura |
Tina Brate | četrtek, 5. ura |
Vesna Cirar | četrtek , 4. ura |
Tadeja Češka Klančar | petek, 4.ura |
Mojca Češnjevar | sreda, 4. ura |
Janja Čolić | torek, 4. ura |
Klara Čop | četrtek, 2. ura |
Alenka Čulk | četrtek, 3. ura |
Marija Demšar | sreda, 2.ura |
Barbara Duralija | četrtek, 1.ura |
Žan Filipovič | petek, 3. ura |
Nina Gale | sreda, 2. ura |
Urška Glavač Ravnikar | petek, 2. ura |
Janez Godec | petek, 3. ura |
Margaret Godec | po dogovoru, |
Anja Gomzi | ponedeljek, 1. ura (Brdo) |
Tom Gornik | torek, 3. ura |
Lilijana Gracar | po dogovoru |
Jadranka Hajdinjak | četrtek, predura |
Sevludin Halilović | torek, 2. ura |
Borut Horvat | ponedeljek, 4. ura |
Petra Hudnik | petek, 3. ura |
Urša Iglič | četrtek, 4. ura |
Ilona Irgolič | torek, 5. ura (Krašnja) |
Bernarda Jamnik Zupančič | torek, 2.ura |
Urška Jamšek | torek, 5. ura |
Eva Jazbec Leber | torek, 2. ura |
Peter Jerina | po dogovoru |
Ana Kladnik Leban | petek, 3. ura |
Jasna Klančišar | po dogovoru |
Aleksandra Kolar | četrtek, 5.ura |
Mateja Kos Kobe | ponedeljek, 2.ura |
Sergeja Kosec | sreda, 5.ura |
Irena Kotnik | četrtek, 4. ura |
Jana Kovič | sreda, 3. ura |
Damjan Kunstelj | sreda, 3. ura |
Nika Leskovšek | sreda, 4. ura (Krašnja) |
Špela Lotus | po dogovoru |
Rok Mahne | po dogovoru |
Vesna Markelj | sreda, 5. ura |
Aleš Nose | ponedeljek, 3. ura |
Nejc Novak | ponedeljek, 5. ura |
Sabina Ojsteršek | ponedeljek, 4. ura |
Tina Omahna | torek, 4.ura |
Irena Orehek | ponedeljek, 4. ura |
Mateja Orehek | sreda, 1.ura |
Marjeta Pečnik | četrtek, 2. ura |
Tina Pergar | petek, predura |
Alenka Perhavec | petek, 4. ura |
Andreja Pirc | ponedeljek, 3. ura (Brdo) |
Jak Rogel | četrtek, 1.ura |
Tanja Senica | torek, 4. ura |
Mojca Sušec | sreda, 4. ura |
Špela Šiftar | torek, 2. ura |
Teja Škarja Jeraj | sreda, 4. ura (Brdo) |
Damijana Šter | petek, 3.ura |
Nataša Toplak | četrtek, predura |
Nada Trček | torek, 5.ura |
Veronika Tumpej | po dogovoru |
Helena Urbanija | torek, 4.ura |
Ana Valič | po dogovoru |
Barbara Vidic Oset | torek, 4. ura |
Jasenka Zupančič | po dogovoru |