Osnovni podatki

Osnovna šola Janka Kersnika Brdo

Transakcijski račun
  • SI56 0110 0600 0067 729
Davčna številka
  • 50409484

Ravnateljica

dr. Anja Podlesnik Fetih,    01 7235 020,    anja.fetih@guest.arnes.si


Pomočnici ravnateljice

Urška Presečnik,    01 7235 020,    urska.presecnik@guest.arnes.si

Damjana Vidmar,    01 7235 020,    damjana.vidmar@guest.arnes.si


Svetovalna služba

Veronika Tumpej, psihologinja,    01 7236 566,    veronika.tumpej@guest.arnes.si

Jasenka Zupančič, pedagoginja,    01 7235 020,    jasenka.zupancic@guest.arnes.si

Jasna Klančišar, pedagoginja,    01 7234 093,    jasna.klancisar@guest.arnes.si


Tajništvo

Danica Avbelj,    01 7235 020,    danica.avbelj@guest.arnes.si


Računovodstvo

Tadeja Prevolnik,    01 7235 020,    tadeja.prevolnik@guest.arnes.si

Helena Presetnik,    01 7235 020,    helena.presetnik@guest.arnes.si


Knjižnica

Danica Dolar,    01 7235 020,    danica.dolar@guest.arnes.si

Tanja Senica,    tanja.senica@guest.arnes.si

Irena Orehek,    01 7235 020,    irena.orehek@guest.arnes.si


Oddelek podaljšanega bivanja

Brdo,    041 691 114

1. razred v Vrtcu Medo,    051 670 161



Delavci šole
(klikni na fotografijo za povečavo)