Razred | Št. uč. | Razrednik/poučevanje | Sorazrednik |
---|---|---|---|
1. a | 15 |
Nataša Toplak razredni pouk, jutranje varstvo Mateja Orehek druga učiteljica v 1. razredu, podaljšano bivanje, jutranje varstvo |
Mateja Orehek |
1. b | 16 |
Aleksandra Kolar razredni pouk, jutranje varstvo Nada Trček druga učiteljica v 1. razredu, podaljšano bivanje, jutranje varstvo |
Nada Trček |
2. a | 18 |
Urška Glavač Ravnikar razredni pouk, podaljšano bivanje |
Tadeja Češka Klančar |
2. b | 18 |
Eva Jazbec Leber razredni pouk, podaljšano bivanje |
Tina Omahna |
2. e | 19 |
Tadeja Češka Klančar razredni pouk |
Urška Glavač Ravnikar |
3. a | 20 |
Tina Omahna razredni pouk, angleščina, podaljšano bivanje |
Žan Filipovič |
3. b | 21 |
Žan Filipovič razredni pouk, izbirni predmet angleščina, podaljšano bivanje |
Vesna Cirar |
4. a | 24 |
Alenka Čulk razredni pouk, podaljšano bivanje |
Urša Iglič |
4. b | 24 |
Urša Iglič razredni pouk |
Alenka Čulk |
5. a | 27 |
Damijana Šter razredni pouk, angleščina |
Marjeta Pečnik |
5. b | 26 |
Marjeta Pečnik razredni pouk, podaljšano bivanje |
Damijana Šter |
6. a | 25 |
Irena Kotnik matematika, tehnika in tehnologija |
Margaret Godec |
6. b | 25 |
Aleš Nose likovna umetnost, izb. pr. LS2, FVZ1, podaljšano bivanje |
Rok Mahne |
6. c | 25 |
Sevludin Halilović matematika, tehnika in tehnologija, izb. pr. NTE, ŠHO, ŠHK, OGU |
Urška Jamšek |
7. a | 26 | Tanja Senica slovenščina, knjižničarka |
Janja Čolić |
7. b | 26 |
Blaž Bergant šport, izb. pr. ŠSP, podaljšano bivanje |
Janez Godec |
7. c | 27 |
Damjan Kunstelj zgodovina, podaljšano bivanje |
Bernarda Jamnik Zupančič |
8. a | 27 | Barbara Duralija angleščina, DKE, izb. pr. VE1 |
Petra Hudnik |
8. b | 23 |
Mateja Kos Kobe angleščina |
Vesna Markelj |
8. c | 25 |
Ana Kladnik Leban šport, izb. pr. ŠSP, IŠPO, NŠP |
Tom Gornik |
9. a | 25 |
Nataša Berk kemija, naravoslovje, izb. pr. POK |
Veronika Tumpej |
9. b | 26 |
Jak Rogel šport, izb. pr. ŠZZ, ŠSP, IŠPO, NŠP |
Borut Horvat |
9. c | 23 |
Jadranka Hajdinjak dodatna strokovna pomoč |
Jasenka Zupančič |
Strokovni delavec | Poučevanje |
---|---|
Blaž Andrejka | glasbena umetnost, izb. pr. GLP, OPZ |
Marjana Avbelj | spremljevalka učenca |
Mojca Češnjevar | matematika |
mag. Janja Čolić | angleščina, dodatna strokovna pomoč |
Danica Dolar | knjižničarka |
Katarina Dolinar | razredni pouk, podaljšano bivanje |
Janez Godec | šport, izb. pr. ŠZZ, IŠPO, podaljšano bivanje |
Margaret Godec | dodatna strokovna pomoč |
Anja Gomzi | angleščina, izb. pr. N2N |
Tom Gornik | matematika, tehnika in tehnologija, izb. pr. NTE, podaljšano bivanje |
Lilijana Gracar | dodatna strokovna pomoč |
Borut Horvat | fizika, izb. pr. RGT, ROID |
Petra Hudnik | slovenščina, izb. pr. RET, TEV, jutranje varstvo |
Ilona Irgolič | šport, izb. pr. NŠP, jutranje varstvo, podaljšano bivanje |
Bernarda Jamnik Zupančič | naravoslovje, biologija, podaljšano bivanje |
Urška Jamšek | gospodinjstvo, biologija, izb. pr. SPH, NPH, podaljšano bivanje |
Peter Jerina | izb. pr. MME, ROM, UBE, NTE, dodatna strokovna pomoč, podaljšano bivanje, ROID |
Sergeja Kosec | podaljšano bivanje |
Jana Kovič | slovenščina, izb. pr. ŠNO, GLK, HR |
Špela Lotus | dodatna strokovna pomoč |
Rok Mahne | dodatna strokovna pomoč |
dr. Vesna Markelj | geografija, podaljšano bivanje |
Sabina Ojsteršek | slovenščina, podaljšano bivanje |
Irena Orehek | slovenščina, knjižničarka |
Irena Perme | spremljevalka učenca |
Andreja Pirc | glasba umetnost, OPZ, MPZ |
dr. Anja Podlesnik Fetih | ravnateljica |
Urška Presečnik | pomočnica ravnateljice, organizatorica šolske prehrane |
Edina Srebot | spremljevalka učenca |
Špela Šiftar | matematika, tehnika in tehnologija, izb. pr. OGL |
Teja Škarja Jeraj | angleščina, podaljšano bivanje |
Veronika Tumpej | svetovalna delavka, dodatna strokovna pomoč, jutranje varstvo |
Ana Valič | svetovalna delavka, dodatna strokovna pomoč |
Damjana Vidmar | pomočnica ravnateljice, ROID |
Jasenka Zupančič | svetovalna delavka, dodatna strokovna pomoč |