Šolski avtobus
Podutik -> OŠ Koseze
Jutranja vožnja v šolo
Ura |
Postaja |
8.05 |
Podutik – MPP končna postaja |
8.07 |
Murkova – MPP postaja |
8.09 |
Omersova – MPP postaja |
8.12 |
Krivec (Klemenčičeva) |
8.13 |
Krivec (Delikatesa) |
8.15 |
Draveljska gmajna – MPP postaja |
8.20 |
OŠ Koseze |
OŠ Koseze -> Podutik
1. popoldanska vožnja iz šole
Ura |
Postaja |
13.55 |
OŠ Koseze |
14.00 |
Draveljska gmajna – MPP postaja |
14.02 |
Krivec (Delikatesa) |
14.03 |
Krivec (Klemenčičeva) |
14.06 |
Omersova – MPP postaja |
14.08 |
Murkova – MPP postaja |
14.10 |
Podutik – MPP končna postaja |
2. popoldanska vožnja iz šole
Ura |
Postaja |
16.05 |
OŠ Koseze |
16.10 |
Draveljska gmajna – MPP postaja |
16.12 |
Krivec (Delikatesa) |
16.13 |
Krivec (Klemenčičeva) |
16.16 |
Omersova – MPP postaja |
16.18 |
Murkova – MPP postaja |
16.20 |
Podutik – MPP končna postaja |
|
|