Aktualno > Uspehi

Uspehi v šolskem letu 2006/07

Dobitniki srebrnih in zlatih priznanj, ki so jih dosegli na tekmovanjih ...

                                              Iskrene čestitke!

 

Srebrno Cankarjevo priznanje (mentorica: Cvetka Kalčič)

Urška Kosi, 8.b

Sebastjan Brank, 9.a

Liza Žerdin, 9.a

  Zlato Cankarjevo priznanje

Urška Kosi, 8.b

Liza Žerdin, 9.a


Zlato Stefanovo priznanje iz fizike (mentorica: Ivana Madronič-Čelič)

Rok Kaufman, 8.a
Matic Mlačnik, 8.a
Pavel Kos, 9.a
Rok Lapuh, 9.a

Srebrno Stefanovo priznanje iz fizike

Rok Kaufman, 8.a

Matic Mlačnik, 8.a

Martin Šušterič, 8.a

Anja Jurejevčič, 8.a

Pavel Kos, 9.a

Rok Lapuh, 9.a

Vanesa Anadolli, 9.b

Sašo Bunc 9.b

Martin Paldauf 9.B


Zlato Vegovo priznanje iz matematike (mentorice: Mariza Loganes, Amalija Stiplovšek, Maja Mujkič)

Rok Kaufman, 8.a

Matic Mlačnik, 8.a

Pavel Kos, 9.a

Vanesa Anadolli,9.b

Srebrno Vegovo priznanje iz matematike

Patricija Tišlarič, 7.a

Lara Mastnak, 7.a

Lucija Bizjak, 7.b

Jernej Vidmar, 7.b

Eva Pavlovič, 7.b

Tadeja Dobre, 7.b

Rok Kaufman, 8.a
Luka Južna, 8.a

Matic Mlačnik, 8.a

Pavel Kos, 9.a

Vanesa Anadolli,9.b

 

Srebrno priznanje na tekmovanju iz angleščine (mentorici: Zdenka Kregar, Marija Vraničar)

Pia Ambrož, 9.a

Sebastjan Brank, 9.a

Anja Godec, 9.a

Sašo Bunc, 9.b

Jaka Kus, 9.b

Matija Musič, 9.b

Eva Pušić, 9.b

Zala Rebrnak, 9.b

Zlato priznanje v znanju iz zgodovine (mentorica: Lorieta Pečoler)

Ana Peterlin, 9.a
Urška Kosi, 8.b

Srebrno priznanje v znanju iz zgodovine

Eva Pušić , 9.b
Filip Mihalič, 9.b
Rok Kaufman, 8.a

 

Zlato Preglovo priznanje  iz kemije (mentorica: Magda Možina)

Rok Kaufman, 8.a

Pavel Kos, 9.a

Vanesa Anadolli, 9.b


Srebrno Preglovo priznanje  iz kemije

Anja Cajhen, 8.b

Ana Peterlin, 9.a



Zlato Proteusovo priznanje  iz biologije (mentorica: Magda Možina)

Ana Peterlin, 9.a

Vanesa Anadolli, 9.b

Eva Pušič, 9.b

Zala Rebrnak, 9.b

  Srebrno Proteusovo priznanje  iz biologije

Pavel Kos, 9.a


Tekmovanje iz znanja logike (mentorica: Maja Mujkič)


   Zlato priznanje

Gal Kranjc Kušlan, 7.b

Rok Kaufman, 8.a

   Srebrno priznanje

Matic Mlačnik, 8.a



Državno prvenstvo v košarki - mlajši dečki

POLFINALE - 4. mesto

Aljaž Čoko, 7.a

Andrej Šauta, 7.a

Arne Radelj, 7.b

Blaž Sotlar, 7.a

Dan Pavlovič, 5.b/9

Gašper Garmut, 5.b/8

Gašper Matos, 7.a

Jaka Sterle, 5.b/8

Jakob Šalej, 7.a

Jan Groznik, 5.b/8

Matic Brvar, 5.a/8

Niki Sluga, 5.b/9

Petja Četkovič, 5.a/8

Žan Babnik, 5.b/8

Žiga Kobal, 7.a

 

Uspehi v šolskih letih

2006/2007

2005/2006

2004/2005

2003/2004

2002/2003

2001/2002

 

Glej tudi

Tekmovanja