Aktualno > Uspehi

Uspehi v šolskem letu 2007/08

Dobitniki srebrnih in zlatih priznanj, ki so jih dosegli na tekmovanjih ...

                                              Iskrene čestitke!

Srebrno Cankarjevo priznanje (mentorica: Cvetka Kalčič)

Urška Kosi, 9.b

 

 

  

Zlato Stefanovo priznanje iz fizike (mentorica: Ivana Madronič-Čelič)

Rok Kaufman, 9.a (druga nagrada)
Matic Mlačnik, 9.a

Srebrno Stefanovo priznanje iz fizike

Rok Kaufman, 8.a

Matic Mlačnik, 8.a

Gašper Matos, 8.a

Ines Meršak, 8.a


Zlato Vegovo priznanje iz matematike (mentorice: Mariza Loganes, Amalija Stiplovšek, Maja Mujkič)

Ana Kozina, 7.b

Mark Lapuh,7.a

Gal Kranjc Kušlan, 8.b

Jakob Šalej, 8.a

Rok Kaufman, 9.a

Matic Mlačnik, 9.a

Martin Šušterič, 9.a

 

Srebrno Vegovo priznanje iz matematike

Ana Kozina, 7.b

Žan Šifrer, 7.b

Matic Brvar, 7.a

Luka Hiti, 7.a

Mark Lapuh, 7.a

Lucija Bizjak, 8.b

Gal Kranjc Kušlan, 8.b

Eva Pavlovič, 8.b

Jernej Vidmar, 8.b

Jakob Šalej, 8.a

Anja Jurejevčič, 9.b

Nuša Rojec, 9.b

Luka Južna, 9.a

Rok Kaufman, 9.a

Mark Leskovšek, 9.a

Matic Mlačnik, 9.a

Martin Šušterič, 9.a

 

 

Srebrno priznanje na tekmovanju iz angleščine (mentorici: Zdenka Kregar, Marija Vraničar, Marina Zrna)

Anja Jurejevčič, 9.b

Nuša Rojec, 9.b

Ema Babošek, 9.a

Luka Južna, 9.a


Zlato priznanje v znanju iz zgodovine (mentorica: Lorieta Pečoler)

Urška Kosi, 9.b

Srebrno priznanje v znanju iz zgodovine

Zala Nikita Mihalič, 9.b
Jan Salmič, 8.b
Tina Gspan, 7.b

 

Zlato Preglovo priznanje  iz kemije (mentorica: Magda Možina)

Anja Cajhen, 9.b

Anja Jurejevčič, 9.b

Rok Kaufman, 9. a

 

Srebrno Preglovo priznanje  iz kemije

Gal Kušlan Kranjc, 8.b
Matic mlačnik, 9.a


Tekmovanje iz znanja logike (mentorica: Maja Mujkič)


   Zlato priznanje

Gal Kranjc Kušlan, 8.b

   Srebrno priznanje

Rok Kaufman, 9.a

 

Tekmovanje iz znanja geografije (mentorica: Tanja Raškovič)

 Srebrno priznanje 

Gal Kušlan Kranjc, 8.b
Rok Kaufman, 9.a
Brina Zagorc, 8.b

 

Tekmovanje iz znanja vesele šole (mentorica: Cvetka Kalčič)

 

     Srebrno priznanje 

Nina Mičič, 8.b
Sara Anadolli, 6.a

Raziskovalne naloge (mentorica: tanja Raškovič)

      Nagrajena raziskovalna naloga z nagradnim izletom

Andrea Gostinčar in Eva Pavlovič, Karate


Športna tekmovanja (mentorji: Petar Lazarević, Boža Dobričić, Matej Florjančič)

 

POMLADANSKI ATLETSKI POKAL

Mali:

1. mesto tek na 300m: KRISTINA LIKAR, 7.b

2. mesto met žogice: GREGOR BRESKVAR, 7.a

3. mesto skok v višino: PETJA ČETKOVIČ, 7.a

Veliki:

1. mesto skok v daljino:LUKA JUŽNA, 9.a

1. mesto met krogle: GAŠPER MATOS, 8.a

2. mesto tek na 60 metrov: ROK JARC, 9.b

3. mesto skok v višino: ALJAŽ ČOKO, 8.a

3.mesto met žogice: LORA KOČAN, 9.b

uvrstitev v mestno finale:

  • Štafeta 4x100 metrov (Rok Jarc, Luka Južna, Aljaž Sprager, Kristjan Rajar)

  • Luka Južna, skok v dajino

  • Rok Jarc, tek na 60 metrov

  • Gašper Matos, met krogle

JESENSKI ATLETSKI POKAL

Mali:

1. mesto tek na 300 metrov: KRISTINA LIKAR, 7.b
1. mesto skok v višino: ŽIVA DJORDJEVIČ, 7.a
1. mesto tek na 600 metrov: JAN GROZNIK 7.b
3. mesto met žogice: GREGOR BRESKVAR, 7.a

Veliki:

1. mesto met žogice: Lora Kočan, 9.b

3. mesto tek na 1000 metrov: TEA BREZNIK, 8.a
3. mesto skok v višino: ANJA JUSTIN, 8.a
3. mesto skok v višino: Luka Južna, 9.a

 

Uspehi v šolskih letih

2006/2007

2005/2006

2004/2005

2003/2004

2002/2003

2001/2002

 

Glej tudi

Tekmovanja