Play poker games on poker online and a complete review 888Poker review
Natisni
Objavljeno Sreda, 30 September 2015

GOVORILNE URE UČITELJEV

ŠOL. L. 2015/2016

 

Ime in priimek

Razrednik

Govorilna ura – dan in ura

Marijana Štubel

1.a

ČETRTEK, 7.10 – 7.45

Barbara Meglič

1.b

PETEK, 7.10 – 7.45 (po dogovoru)

Nataša Kopič Karas

1.c

PETEK, 7.00 – 7.45

Tatjana Fras

2.a

ČETRTEK, 7.10 – 7.45

Marianne Kuzmič

2.b

ČETRTEK, 7.10 – 7.40 (po dogovoru)

Tatjana Stanko

2.c

ČETRTEK, 7.10 – 7.40

Alja Lipar

Druga strokovna delavka 1.a, OPB

PO DOGOVORU

Ana Casar

Vzg. 1.b, OPB

PO DOGOVORU

Marjeta Lapoši

Vzg. 1.c, JV

PO DOGOVORU

Suzana Štefanec Kodila

3.a

PO DOGOVORU

Filipina Salaj

3.b

PO DOGOVORU

Tanja Kočar Vučko

3.c

ČETRTEK, 7.15 – 7.45 (po dogovoru)

Jožica Klar

4.a

PO DOGOVORU

Vanja Kocjančič Kuhar

4.b

PO DOGOVORU

Irena Ritlop

4.c

PO DOGOVORU

Simona Klement

5.a

PO DOGOVORU

Bernarda Žižek

5.b

PO DOGOVORU

Melita Bukvič

5.c

PO DOGOVORU

Nuša Pintarič

OPB

PO DOGOVORU

Andreja Smodiš

OPB

PO DOGOVORU

Tatjana Petrovič

OPB

PO DOGOVORU

Anita Šinko

OPB

PO DOGOVORU

Denis Ficko

OPB, IP ŠZZ

PO DOGOVORU

Nataša Čolnik

OPB, TIT, IP

PETEK, 11.50 – 12.35

mag. Iztok Lačen

OPB

PO DOGOVORU

Nina Zrim

OPB

PO DOGOVORU

Davorin Čeleš

OPB, ŠPO, IP

PO DOGOVORU

Darko Vrebac

OPB

PO DOGOVORU

Dušanka Horvat

OPB, DDE

PO DOGOVORU – pred ali po OPB

Janja Varga

delo z učenci Romi

PO DOGOVORU

Mira Ambruš

6.a

MAT, IP ŠHO

PONEDELJEK, 12.30 – 13.15

Cvetka Šavel Kerman

6.b

SLO

I.TURNUS: ČETRTEK, 10.00 – 10.45

II.TURNUS: PO DOGOVORU

Silva Vratuša

6. c

GOS

ČETRTEK, 10.00 – 10.45

Monika Krančič

7.a

GEO, IP NI

PO DOGOVORU

Irena Varga Dervarič

7.b

MAT, OPB

PO DOGOVORU

Darja Sever

7.c

MAT, TIT

I.TURNUS: PONEDELJEK, 10.00 – 10.45

II.TURNUS: TOREK, 8.50 – 9.35

Tatjana Car

8.a

NAR, BIO

I.TURNUS: PONEDELJEK, 8.50 – 9.30

II.TURNUS: PETEK, 10.00 – 10.45

Aleš Benko

8.b

KEM, NAR,

IP PUK, OPB

PONEDELJEK, 11.40 – 12.25

Milena Mohorko

8.c

SLO

TOREK, 10.00 – 10.45

Suzana Tivadar

9.a

PO DOGOVORU

Nevenka Novak Sušec

9.b

ZGO,GEO,IP TVZ

PO DOGOVORU

Andreja Ošlaj

9. c

SLO, IP RET

PO DOGOVORU

Nataša Šiftar

TJA

I.TURNUS: PONEDELJEK, 10.00 – 10.45

II.TURNUS: ČETRTEK, 10.00 – 10.45

Štefan Červek

LVZ

PO DOGOVORU

Darija Golob

TIT, FIZ

PO DOGOVORU

Slavko Buček

MAT, IP SLZ,

IP ZVE

PO DOGOVORU

Luka Ščavničar

GVZ, MPZ, OPZ, IP GLP

TOREK, 10.00 – 10.45

Simon Hauko

TJA, IP UBE, MME

TOREK, 10.50 – 11.35, po dogovoru

Peter Juteršnik

ŠPO

PO DOGOVORU

Andrej Perhavec

ŠPO, IP ŠZZ, IP IŠP,

PO DOGOVORU

Simona Šooš

TJA,

dopol. iz OŠ II

PO DOGOVORU

2011 Govorilne ure.
Joomla