Osnovna šola
Ivanjkovci
Ivanjkovci 71a
2259 Ivanjkovci
T: +386 (0)2 713 80 46
F: +386 (0)2 713 80 47

Šolski časopis Palma

bralke, bralci

Življenje je kot velik mozaik in vsak trenutek je le delček v njem. Če bi kakšnega izgubili, bi v mozaiku ostal prazen prostor. Prav vsak trenutek, tukaj in zdaj, prispeva k čudoviti sliki, ki jo riše naše življenje.


Uredništvo časopisa

 


English

English

fotogalerija

Fotogalerija

   
 
Domov / 2., in 3. triletje / Interesne dejavnosti

Obarvane interesne dejavnosti se zaradi premajhnega števila prijavljenih učencev ne bodo izvajale.

dejavnost

mentor

učenci

termin izvajanja

  1. 1.Otroški pevski zbor

Leon Lah

2.-6.

torek, 6. ura

četrtek, 5. ura

  1. 2.Mladinski pevski zbor

Leon

Lah

7.-9.

torek, 7.ura

četrtek, 6. in 7. ura

  1. 3.Mini pevski zbor

Terezija Lukman

1.

petek, 5. ura

  1. 4.Kamen, papir, škarje

Andreja Žinko

1.-2.

sreda, 6. ura

  1. 5.Unikatni

Klavdija Petrovič

3. - 7.

ponedeljek, 6. ura

  1. 6.Razvedrilna matematika

Staka Črček

5.-9.

četrtek, 6. ura

  1. 7.Mini šola računalništva

Tina Turin Puklavec

1.-3.

po dogovoru

  1. 8.Računalništvo

Saša Veler

4.-6.

ponedeljek, 6.ura

  1. 9.Filmski krožek

Saša Veler

4.-9

četrtek, 6.ura

  1. 10.Raziskovalnica

Zdenka Rakuša

1.-3.

ponedeljek , 6.ura

  1. 11.Zeleno rjavi krožek

Zdenka Rakuša

5.-9.

po dogovoru

  1. 12.Prva pomoč

Zdenka Rakuša

6.-9.

po dogovoru

  1. 13.Folklora

Klavdija Petrovič

2. - 8.

ponedeljek 7. ura/ po dogovoru

  1. 14.Dramski

Tatjana Majdič

6. - 9.

sreda, 7. ura

(60 min.)

  1. 15.Športni - šolska liga

Vesna Havlas

6.-9.

ponedeljek, 7. ura

  1. 16.Nogomet

Vesna Havlas

6.-9.

2.-5.

sreda, 7.ura (1.pol.) (2.pol.)

  1. 17.Judo

Judo klub Ljutomer

1.-5.

po dogovoru

  1. 18.Mini rokomet

RK Ormož

2.-9

po dogovoru

  1. 19.Kolesarski

Andrej Primužič

7.-9.

februar-maj po dogovoru

  1. 20.Francoski jezik

Marija Pfajfar

5.-9.

po dogovoru

  1. 21.Plesni krožek

Maja Novak

1.-5.

sreda, 6. in 7. ura

  1. 22.Dramski

Terezija Lukman

1.-3.

četrtek, 5.ura

  1. 23.Mladi in denar

Tina Turin Puklavec

7.-9.

po dogovoru

  1. 24.Letalsko in ladijsko modelarstvo

Andrej Primužič

6.-9.

četrtek ali petek, 6. in 7. ura

  1. 25.Tenis

Saša Veler

5.-9.

sobote v mesecu september, maj, junij

  1. 26.Šport za najmlajše

Andreja Kociper

1.-3

sreda, 0. ura

  1. 27.Bralni klub – Vesolje - leksikoni za otroke, splet

Tatjana Majdič

Stanka Črček

Brigita Fridl

3.- 9.

 

Izven pouka, branje po navodilu in Noč pod zvezdami ob zaključku

  1. 28.Slikarska kolonija

Mojca Grula

Marija Pfajfar

1.-9.

med počitnicami

  1. 29.Likovni krožek

Mojca Grula

1.-9

po dogovoru

 (drugo polletje)

  1. 30.English Singing Group

Marija Pfajfar

4.-9.

po dogovoru

  1. 31.Konstruktorstvo in programiranje s Fischertehnik-o

Andrej Primužič

7.-9.

četrtek ali petek, 7. in 8. ura

  1. 32.Nemščina

Boštjan Rajh

4. in 5.

sreda, 0. ura

  1. 33.Nemščina

Boštjan Rajh

6.

petek, 0. ura