|
|
|
INTERESNE DEJAVNOSTI
RAZREDNA STOPNJA
naziv interesne dejavnosti |
izvajalec |
dan/ura |
učilnica |
glasbeno-ritmične delavnice, 1. r |
Kristina Šegel
Majda Hočevar Pleško |
Torek, 13.00 – 13.45 |
12, v okviru OPB |
pravljični krožek, 1. r |
Majda Pleško |
Sreda, 13.00-13.45 |
12, v okviru OPB |
dramski krožek 4. in 5. r/9 |
Doroteja Šporn |
Četrtek, 14.45-15.30 |
20 |
LEGO dacta, 4/9 |
Jana Dolenc |
Ponedeljek, 14.45 -15.30 |
34 |
logika, 4. – 9. razred |
Jana Dolenc |
Ponedeljek, 13.00-13.45
Ponedeljek, 14.00-14.45 |
Turnus I 34
Turnus II 34 |
gimnastika, 2. - 9. razred |
Simona Hrovat, Rika Binter |
Torek, 18.00 - 19.30 |
telovadnica |
vesela šola, 3. r do 5/8. razred |
Ajda Opeka |
Četrtek, 7.35-8.20 |
4 |
šahovski krožek, 1. – 9. razred |
Marjan Ocepek |
Sreda, 15.30 – 17.00
na 14 dni |
20 |
Ustvarjanje skozi gib (igralno, likovno, glasbeno, besedno) |
Anja Repnik |
Četrtek, 15.30-16.30 |
14, avla |
angleščina, 1. - 3. razred |
Anita Bezić, 1. razred |
Četrtek, 14. 15-15.00 |
3 |
Anita Bezić, 2. razred |
Četrtek, 15.00 -15.45 |
3 |
Katja Krošelj, 3.,razred |
Sreda, 14.15-15.00 |
25 |
|
Katja Krošelj,
heterogena skupina.,2. in 3r |
Sreda, 15.00-15.45 |
25 |
nemščina, 4. -5/9 in 5/8. razred |
Urša Oražem |
Ponedeljek, 13.45-14.30
Ponedeljek, 13.45-15.30 |
Turnus I 24
Turnus II 24 |
španščina 4. – 5/9, 5/8 razred |
Veronika Bajuk Mejias |
Četrtek, 14.45-15.30 |
27 |
namizni tenis, 2.- 9. razred |
Milodrag Drljača |
Sreda, 15.30-17.00 |
avla |
ABC športa, 1. – 3. razred |
Petra Berdajs, 1. razred
Šijanec,Rančigaj, 2.,razred
Tomaž Soklič,3. razred |
Sreda, 15.05-15.45
Ponedeljek,14.15-15.00 |
avla in telovadnica |
atletika, dečki in deklice, 4. - 9. razred |
Mojca Grojzdek |
Četrtek, 16.30-17.45 |
telovadnica |
pevski zbor – otroški 2. – 5/9. razred |
Nataša Banko 3.,4.,5. r
3.,4.,5. r
2.r |
Torek, 14.00 -14.45
Sreda, 14.00-14.45
Petek, 13.30-14.15 |
21 |
delavnica sproščanja 4. – 5/9 razred |
Veronika Bajuk Mejias |
Torek, 13.30 –14.15 |
12 |
planinski krožek 3. – 9. razreda |
Mojca Volkar
Katarina Marin |
Petek, 14.00-14.30
Izleti – sobota/po dogovoru |
20 |
PREDMETNA STOPNJA
naziv interesne dejavnosti |
izvajalec |
dan/ura |
prostor |
Knjižničarski krožek, 5/8. in 7. razred |
Mojca Ulaga |
Torek, 13.00 - 13.45 |
knjižnica
|
Dramski krožek, 5/8., 7., 8. razred |
Doroteja Šporn |
Sreda, 14.25 - 15.00 |
27
|
Bralna plaketa Rudolfa Maistra, 7.-9. razred |
Ljubica Rožman |
Po dogovoru |
30 |
Zgodovinski krožek, 9. razred |
Milan Burkeljca |
Torek, 16.00 - 17.00 |
29
|
Geografski krožek, 7. -9. razred
(priprave na tekmovanje) |
Simona Tučman
Tatjana Cevec Drolc |
Po dogovoru |
29 |
Ustvarjalni projekt, 8. in 9. razred |
Janja Gonza
Mojca Ulaga |
Torek,13.45 - 14.30 |
knjižnica |
Vesela šola, 3. – 5/8. razred |
Ajda Opeka |
Četrtek, 13.00 - 13.45 |
4 |
Filmski krožek |
Sašo Božič
Anita Bezić |
Torek, 14.00 - 14.45 |
računalnica |
Nemščina 4. ,5/9., 5/8. razred |
Urša Oražem |
Ponedeljek, 13.45 - 14.30
Ponedeljek, 13.45 - 15.30 |
turnus I 24
turnus II 24 |
Španščina, 4, 5/9, 5/8 razred |
Veronika Bajuk Mejias |
Četrtek, 14.45 - 15.30 |
27 |
Umetnostno zgodovinski krožek, 7.-9. razred |
Ljubica Rožman |
Po dogovoru |
30 |
Mladinski pevski zbor, 5/8. - 9. r |
Nataša Banko |
Ponedeljek, 17.00 - 17.45
Četrtek; 17.00 -17.45
________: skupna vaja |
21 |
Babičina delavnica 5/8. – 9. razred |
Marija Rupert |
Četrtek, 16.00 - 17.30 |
20 |
Kemijski krožek, 8. in 9. razred |
Vesna Traven
Nataša Kosec |
Četrtek, 14.00 - 15.00 |
Lek, šola |
Gospodinjski krožek, 5/8., 5/9. razred |
Nika Mušič |
Četrtek, 13.00 - 14.30 |
turnus I kabinet 4 |
Logika, 4.-9. razred |
Jana Dolenc |
Ponedeljek, 13.00 - 13.45
Ponedeljek, 14.00 - 14.45 |
turnus I 34
turnus II 34 |
Šahovski krožek, 1. – 9. razred |
Marjan Ocepek |
Sreda, 15.30 – 17.00/14 dni |
20 |
Plesni krožek, 5/8., 7. razred |
Simona Šijanec,
Judita Rančigaj |
Sreda, 14.00 - 14.45 |
avla |
Planinski krožek 3.-9, razred |
Mojca Volkar,
Katarina Marin |
Petek, 14.00 -15.00
Sobota; izleti |
20 |
Odbojka - mlajši dečki in deklice, 5/8, 7. razred |
Aleš Koštomaj |
Torek, 15.00 - 15.45 |
telovadnica |
Odbojka - starejše deklice in dečki , 8., 9. r |
Aleš Koštomaj |
Torek, 15.45 -16.30 |
telovadnica |
Košarka - mlajše deklice 5/8, 7. razred |
Petra Berdajs |
Četrtek, 15.00 - 15.45 |
telovadnica |
Košarka - deklice 8.,9. razred |
Petra Berdajs |
Četrtek, 15.45 -16.30 |
telovadnica |
Košarka - dečki 5/8.-9. razred |
KK Domžale |
Petek, 15.30-17.00 |
telovadnica |
Rokomet 5/8 - 9. razred |
Tomaž Soklič |
Sreda, 14.00-14.45 |
telovadnica |
Atletika, 4. r - 9. razred |
Mojca Grojzdek |
Četrtek, 16.30-17.45 |
telovadnica |
Gimnastika, 2. - 9. razred |
Simona Hrovat,Rika Binter |
Torek, 18.00 - 19.30 |
telovadnica |
NAZAJ |
|
|
|
Copyrights © 2006 Osnovna šola Mengeš All Rights Reserved, Design by Sašo Božič |
|
|
|
|
|