V petek, 8. 10. 2021 je potekalo Atletsko ekipno prvenstvo mesta Maribora in območja. Za šolo so se prijavili Niko Špes, Vid Benčič, Gašper Grace in Filip Ješovnik z željo, da tekmujejo v štafeti 4×100 metrov, katero smo vadili pri pouku. Vendar so morali, da so lahko tekli, tekmovati v eni disciplini posamezno. Tako je Gašper skakal v daljino in osvojil 5. mesto. Filip Ješovnik je sunil kroglo za  3. mesto. Vid Benčič pa šprintal na 60 metrov in osvojil 5. mesto. Najboljši je bil Niko Špes, ki je na 1000 metrov zmagal.
Šele potem so lahko nastopili v štafeti. Osvojili so odlično 2. mesto. Seštevek vseh njihovih točk pa je OŠ Kamnica prinesel 3. mesto na Atletskem ekipnem prvenstvu mesta Maribor.