MEDRAZREDNO TEKMOVANJE V ODBOJKI
ZA DEKLETA 2018-19
NAJPREJ SMO IZVEDLI PREDTEKMOVANJE, NATO JE SLEDILO ŽREBANJE ZMAGOVALNIH EKIP.
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1.A 1.B 1.C
|
|
|
1.D 1.E 1.K
|
|
|
2.A 2.B 2.C
|
|
|
2.D 2.E 3.A
|
|
|
3.B 3.C 3.D
|
|
|
3.E 4.A 4.B
|
|
|
4.C 4.D 4.K
|
|
|
3.B |
|||||
3.B |
|||||
2.G |
2:0 |
||||
3.B |
|||||
1.B |
2:0 |
||||
1.B |
|||||
4.K |
2:0 |
||||
3.B |
|||||
1.PTI |
2:0 |
||||
1.PTI |
|
||||
4.D |
2:0 |
|
|||
3.A |
|
||||
2.A |
2:0 |
|
|||
3.A |
|
||||
3.A |
2:0 |
za 3.mesto |
Za 1.mesto |
||
3.A : 1.K |
3.B : 3.K |
||||
3.K |
2 : 0 |
0 : 2 |
|||
3.K |
|||||
1.C |
2:0 |
||||
3.K |
|||||
2.C |
2:0 |
||||
1.D |
|||||
1.D |
2:0 |
||||
3.K |
|||||
1.K |
2:1 |
||||
1.K |
|||||
3.D |
2:0 |
1.mesto: 3.K |
|||
1.K |
2.mesto: 3.B |
||||
2.D |
2:0 |
3.mesto: 3.A |
|||
2.D |
4.mesto: 1.K |
||||
4.B |
B.B. |
|
|
|
ZMAGOVALCI
|
|
|
1.MESTO: 3.K 2.MESTO: 3.B
3.MESTO: 3.A |
|
|
ZMAGOVALNA EKIPA 3.K RAZREDA
ŽENSKA ŠOLSKA EKIPA V ODBOJKI
2018/2019
|
|
V šolskem letu 2018/2019 smo pridobile nove članice v šolsko žensko ekipo v odbojki.
Imele smo kar nekaj treningov. Tudi to šolsko leto so pohiteli s srednješolsko tekmovanje že kot prejšnja šolska leta.
Termini treningov:
Prvi trening |
Petek, 23.10.2018 |
12:20-13:35 |
Drugi trening |
Četrtek 14.11.2018 |
13:00-14:00 |
Tretji trening |
Petek , 23.11.2018 |
13:00-14:00 |
Četrti trening |
Ponedeljek 26.11.2018 |
13:00-14:00 |
Peti trening |
Sreda , 28.11.2018 |
13:00-14:00 |
Nekaj utrinkov iz treningov šolske odbojkarske ekipe.
|
|
|
|
|
|
POROČILO UDELEŽBE NA SREDNJEŠOLSKEM TEKMOVANJU
V ODBOJKI ZA DIJAKINJE
V četrtek , 29.11.2018 smo se udeležili pod mentorstvom profesorice Martine Živko srednješolskega tekmovanja v odbojki za dijakinje v športni dvorani Lukna Maribor.
Razpored tekmovanja skupine B:
III. GIM: SZKŠ
SŠGT: SZKŠ
III.GIM:SŠGT
Prvo tekmo z III. Gimnazijo smo pričele dobro in prepričljivo zmagale prvi set. V drugem setu smo dobro pričeli a v zadnjih točkah naredila preveč napak in izgubile. V tretjem setu smo dobro pričele in nato popustile, a žal izgubile in tako priznale premoč gimnazijk, 1:2.
Dijakinje so igrale drugo tekmo z SŠGT in prepričljivo zmagale 2:0. Naprej v tekmovanje se je uvrstila prvouvrščena ekipa - III.GIM.
EKIPO SO SESTAVLJALE: |
|
KATJA GARMUŠ, , 2. K LARISA JOVAN, 2. K JOVANA MORAVAC, 2. A HANNA MARIA URLEP, 1. K IRIS TOMAŽIČ, 2. B ANA VUKINA, 1,K ŽANA ZDOVC SPORER,1.C NIKA JAMNIK PREGL,1. K TJAŠA KOZAR, 1.K MARKO KLEA, 1.D Manjkala: NINA PODGRAJŠEK, poškodba
|
|
Uvrstitev …
II. gimnazija, četrtek 29. 11. 2018
EKIPA |
EKIPA |
SETI |
III. gimn. |
: SŠGT |
2 : 0 |
SZKŠ |
: SŠGT |
2 : 0 |
III. gimn. |
: SZKŠ |
2 : 1 |
UVRSTITEV |
ZMAGE |
SET |
1. III. gimn. |
2 |
4 : 0 |
2. SZKŠ |
1 |
4 : 1 |
3. SŠGT |
0 |
0 : 4 |
.
UVRSTITEV SKUPINA A |
ŠT. ZMAG |
1. I. gimnazija Maribor |
2 |
2. Srednja zdravstvena in kozmetična šola Maribor |
1 |
3. Srednja šola za gostinstvo in turizem Maribor |
0 |
Ekipa dijakinj III. gimnazije Maribor se je uvrstila kot prvo uvrščena skupine B naprej v finale Mariborskega in področnega srednješolskega tekmovanja .
UVRSTITEV PODROČNO MARIBOR IN RUŠ |
1. II. gimnazija Maribor |
2. III. gimnazija Maribor |
3. Prva gimnazija Maribor |
Srednja zdravstvena in kozmetična šola Maribor |
Škofijska gimnazija Antona Martina Slomška Maribor |
Srednja ekonomska šola in gimnazija Maribor |
Gimnazija in srednja kemijska šola Ruše |
Biotehnična šola Maribor |
Srednja šola za oblikovanje Maribor |
Srednja šola za gostinstvo in turizem Maribor |
Srednja trgovska šola Maribor |
Ekipi dijakinj II. gimnazije Maribor in III. Gimnazije Maribor so se uvrstile naprej v četrtfinale državnega srednješolskega tekmovanja v odbojki za dijakinje.
… nekaj utrinkov iz srednješolskega tekmovanja
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ČESTITAMO !
|