domov Lokavec Obvestila Knjižnica Kontakti

POLFINALE ŠOLSKEGA ROKOMETNEGA TEKMOVANJA

V torek, 24.3.2009 je bila naša šola organizator polfinala v rokometu. V polfinale so se uvrstile ekipe: OŠ Danila Lokarja Ajdovščina, OŠ Stična, OŠ dr. Franceta Prešerna iz Ribnice. V prvi tekmi so se naši učenci pomerili z OŠ Stična. Kljub slabši igri so odšli na odmor s štirimi goli razlike. Drugi polčas so začeli bolj agresivno z veliko željo po zmagi. Z dobrim vodenjem g. Lapajneta jim je uspelo premagati učence iz Stične. Nato so odigrali še tekmo z učenci iz Ribnice. V prvem polčasu sta bili ekipi precej izenačeni. Tudi v drugem polčasu je rezultat zelo nihal, toda ob dobrem vodenju ter glasnem vzpodbujanju s tribune je našim učencem uspelo. Z dvema zmagama so se zanesljivo uvrstili v finale.

OŠ Danila Lokarja : OŠ Stična                                 18 : 10 ( 10 : 6 )
OŠ Danila Lokarja : OŠ dr. Franceta Prešerna       13 : 12 ( 7 : 5 )

Čestitamo jim za dosežen uspeh, hkrati pa želimo, da bi jim uspelo tudi v finalu!