domov Lokavec Obvestila Knjižnica Kontakti  
 


INTERESNE DEJAVNOSTI ZA UČENCE V ŠOLSKEM LETU 2011/2012

  

INTERESNE DEJAVNOSTI ZA UČENCE OD 1. DO 5. r. in ENOTO                                                                

MENTOR

DEJAVNOST

KDAJ ?    

KJE?

RAZRED

Ksenija Benko, Tina Vižintin

Ljudski plesi

Sreda od 13:00 – 14:00

telovadnica stavba 2

1. – 6.

Nataša Rupnik

Likovni krožek

Ponedeljek od 13:30 do 15:00

učilnica 17

4. – 5.

Saša Kravos

Plesni krožek

torek ob 12:30-13:15

telovadnica stavba 2

1.

Anita Gaberšček

Mažoretke

ponedeljek ob 12:30-14:00

telovadnica stavba 2

1. – 2.

Lilijana Rijavec

Vesela šola PIL

Četrtek ob 12:30

učilnica 5.b

4. – 5.

Izidora Černigoj

OPZ Nižaji

Ponedeljek 11:40

stopničasta

1. – 3.

Marinka Šuštar

OPZ Višaji

Ponedeljek in petek ob 12:30

učilnica 6

 4., 5.

Marko Cencič

Rokomet ž,m

sreda 13:00-14:00

ŠC Police

4.-5.

Marko Cencič

Rokomet ž 1-3,

 m 3.r

Četrtek 13:00-14:00

ŠC Police

1.-3..

Marjetica Stopar

Kuharski krožek

Torek, sreda 13:00

gospodinjska učilnica 19

4. – 5.

Adela Lavrenčič

Žarek v besedi

Po dogovoru

učilnica

1.-3.

Izidora Černigoj

Ker nam ni vseeno (podmladek RK)

Sreda ob 15:00

Stopničasta učilnica

3.- 6.

Anuša Blažko

Likovni krožek

Četrtek od 14:00 – 15:00

1.a

1.

Katarina Dolgan

Ročne spretnosti

Sreda 12:30-13:15

učilnica 2.a

1. - 3.

Petra Premrl

 

Poskusi

torek 12:30-13:15

učilnica

2.

Tina Košuta

Mažoretke

Četrtek 13:00

telovadnica stavba 2

3. – 5.

Anja Slejko

Aerobika

Četrtek ob 15:00

Telovadnica

2. -3.

Marko Cencič

Rokomet m

četrtek 13:00-14:00

ŠC Police

1.-2.

Šahovsko društvo Čaven

Šahovski krožek

petek 13:30-14:30

po dogovoru

3.- 5

Anuša Blažko in Keti Bratina

Lutkovno dramski krožek

sreda od 15:00 do 16:00

1.b

1. – 4.

Anuša Blažko

Likovni krožek

Ponedeljek 15:00

Učilnica 1.a

2. -3.


 

ZA UČENCE OD 6. DO 9. RAZREDA V ŠOLSKEM LETU 2011/12                                                                                                                              

MENTOR

DEJAVNOST

RAZRED

DAN, URA

Marinka Šuštar

MPZ

6. – 9.

pon., 18.30
tor., čet., 6. ura
po dogovoru

Marinka Šuštar

OPZ Višaji

3. – 5.

pon., 6. ura

Nataša Rupnik

Likovni krožek

4. – 9.

pon., 13.30 - 15.00

Teodora Slokar

Biološki krožek

8. – 9.

tor., čet.
predura (do decembra)

Nataša Bavčar

Logika

6. – 9.

sre., pet., predura (do tekmovanja)

Jasmina Putnik

Fotografski krožek

9.

po dogovoru

Nataša Čuk

Vesela šola

6. – 9.

po dogovoru

Denis Černilogar

Namizni tenis

6. – 9.

čet., 18.00 - 19.00

Vojko Stegovec

Odbojka

6. – 9.

čet., 13.00 – 14.30

Umbert Bizjak

Atletika

6. – 9.

 

Nidja Tomažič

Angleška BZ

7. – 9.

 

Vanja Perger

Modelarski krožek

6. – 9.

čet., 17.00 – 19.00
pet., 17.30 – 19.30

Marko Cencič

Rokomet dekleta

6. – 9.

 

David Trebižan

Šah

5. – 9.

sre., 13.30

Katja Leban

Angleški dramski krožek

6.-9

 


 

 

OŠ Danila Lokarja Ajdovščina

Domov | Lokavec | Knjižnica | Razno | Obvestila | Povezave | Kontakt| E-tabla