POVEZAVE

Mestna Zveza Prijateljev Mladine Ljubljana

Zavod republike Slovenije za šolstvo

Moje mesto LJUBLJANA

Arnes

Najdi.si

Matkurja

Google

Yahoo



ATLETSKI TROBOJ ZA NAJMLAJŠE

3. 6. 2009, ŽAK

Učenci so se pomirili v treh atletskih disciplinah: v teku na 60 m, v skoku v daljavo in v metu žogice.

Šolsko ekipo dečkov so sestavljali: Luka Bizjak, Jaka Ceranja, Domen Davidović, Jaka Ljubič, Jaka Šprah in Grega Šuštar.

DEČKI

Luka Bizjak

Jaka Ceranja

Domen Davidović

Jaka Ljubič

Jaka Šprah

Grega Šuštar

60 m

15. mesto

19. mesto

9. mesto

21. mesto

14. mesto

20. mesto

daljina

15. mesto

16. mesto

10. mesto

22. mesto

23. mesto

14. mesto

met žogice

11. mesto

18. mesto

23. mesto

21. mesto

27. mesto

3. mesto



MESTNO PRVENSTVO LJUBLJANE V ATLETIKI

VELIKI ATLETSKI POKAL, spomladanski

torek, 26. 5. 2009

EKIPNO STAREJŠE UČENKE 8. MESTO.

Na prvenstvu Ljubljane so nastopali naslednji učenci:

60 m učenke

Sara Bezjak

Danuša Vižintin

Domen Gričar ~ 10. mesto

300 m

Mia Matić odstop

Brina Zaviršek

DALJINA

Anja Oprešnik Divjak

Danaja Škafar Milek ~ 5. mesto

VIŠINA

Ajda Rus

Neja Bervar

Kristjan Rus ~ 3. mesto

1000 m

Urša Mlekuš

Ana Knez

ŠTAFETA 4 x 100 m

1. B. Zaviršek, D. Vižintin, S. Bezjak, L. Slana

KROGLA

Jana Polak

Špela Piškur ~ 5. mesto

Matja Misdaris ~ 2. mesto

ŽOGICA

Saša Korelc

Vesna Velkovski

ŠOLSKO PRVENSTVO V TEKU NA 600 m

ŽAK, četrtek, 9. 4. 2009

9. razred – učenci:

1. mesto Igor Vaneski

2. mesto Klemen Šuligoj

3. mesto Domen Gričar

4. mesto Kristijan Rus

5. mesto Dejan Ristić

6. mesto Jure Vernik

9. razred – učenke:

1. mesto Brina Zaviršek

2. mesto Maja Šebenik

3. mesto Kaja Kobal

4. mesto Laura Slana

5. mesto Una Larisa Pečovnik

6. mesto Mia Matić

8. razred – učenci:

1. mesto Tine Brežan

2. mesto Edis Musić

3. mesto Matic Mlakar

4. mesto Žiga Cankar

5. mesto Tine Bakan

6. mesto Gaj Rudež Vendramin

8. razred – učenke:

1. mesto Ajda Rus

2. mesto Bojana Stanković

3. mesto Danuša Vižintin

4. mesto Mojca Kolšek

5. mesto Živa Jarh

6. mesto Živa Smrekar

7. razred – učenci:

1. mesto Miha Fakin

2. mesto Miha Hribar

3. mesto Nace Ogorevc

4. mesto Luka Harpf

5. mesto Blaž Damjan

6. mesto Nejc Škof

7. razred – učenke:

1. mesto Maja Ercegovac

2. mesto Melanija Tonejec

3. mesto Petra Koncilja

4. mesto Jo Zornik

5. mesto Zala Norčič

6. mesto Tina Ivančir

6. razred – učenci:

1. mesto Peter Kržan

2. mesto Jaka Bizjak

3. mesto Janez Sebastja Kocmur

4. mesto Nik Brudar

4. mesto Luka Travica

5. mesto Anes Mulalić

6. mesto Žiga Košec

6. razred – učenke:

1. mesto Veronika Svetina

2. mesto Lea Mlekuš

3. mesto Lucija Nataša Marinček

4. mesto Maša Splichal

5. mesto Simona Katrin Galun

6. mesto Ana Šali



5. razred – učenci:

1. mesto Jon Arko Jerman

2. mesto Rok Mlinar

3. mesto Vito Hribar

4. mesto Bor Dolenc

5. mesto Martin Finžgar Megušar

6. mesto Klemen Okretič

5. razred – učenke:

1. mesto Nina Kolenc

2. mesto Ajda Bergoč

3. mesto Valentina Đurđević

4. mesto Veronika Ratnik

5. mesto Zala Bergoč

6. mesto Ana Pejić

4. razred – učenci:

1. mesto Jaka Šprah

2. mesto Domen Davidović

3. mesto Jaka Ljubič

4. mesto Klemen Ambrož

5. mesto Luka Bizjak

6. mesto Urh Lapuh

4. razred – učenke:

1. mesto Neža Kocijan

2. mesto Iza Štiglic

3. mesto Anja Valjavec

4. mesto Ana Vičič

5. mesto Maša Marin

6. mesto Nina Polak

3. razred – učenci:

1. mesto Jan Kitanovski

2. mesto Lovro Anzelc

3. mesto Lan Žibert

4. mesto Gašper Fon

5. mesto Jan Potrč

5. mesto Martin Ruparčič

6. mesto Alen Jušić

3. razred – učenke:

1. mesto Julija Pečjak Ferlež

2. mesto Maša Majnik

3. mesto Ana Jež

4. mesto Ajla Šabić

5. mesto Maja Bizjak

5. mesto Anja Eršte mešković

6. mesto Pia Patricia Štih

2. razred – učenci:

1. mesto Danijel Zdravković

2. mesto Nal Trobec

3. mesto Nikola Janev

4. mesto Matej Suhalj

5. mesto Peter Vuković

6. mesto Rok Verderber

2. razred – učenke:

1. mesto Marija Vičič

2. mesto Eva Zatković

3. mesto Manca Okretič

4. mesto Eva Cerar

5. mesto Lara Nina Marinček

6. mesto Tanami Pirnat Kopač

1. razred – učenci:

1. mesto Žan Glavan

2. mesto Žiga Grobovšek

2. mesto Nino Musevski

3. mesto Jakob Marolt

4. mesto Arne Klemen Marušič

5. mesto Kristijan Slapar

6. mesto Tej Mihelčič

1. razred – učenke:

1. mesto Eva Suhalj

2. mesto Lara Crnjac

3. mesto Lara Lavtar

4. mesto Ela Štiglic

5. mesto Taja Frohlich

6. mesto Nina Fon





DVORANSKA ATLETIKA

16. 1. 2009

UČENCI letnik 1998

60 m

1. Jon Arko Jerman ~ 1. mesto

2. Klemen Cankar ~ 4. mesto

3. Žan Klemenčič

4. Jakob Humer

Daljina

1. Tilen Pajk

2. Jaka Ljubič

3. Benjamin Sabol

UČENKE letnik 1998

60 m

1. Nina Kolenc ~ 1. mesto

2. Kristina Dekleva

3. Petra Kirič

4. Jana Kete

5. Ana Pejić

Daljina

1. Ajda Bergoč ~ 1. mesto

2. Kristina Babić ~ 8. mesto

LJUBLJANSKI MARATON

sobota, 25. 10. 2008

1. in 2. razred

Nik Likič

Ida Vavpetič

Ana Terez Šuštar

EKIPNO JE OŠ RIHARDA JAKOPIČA OSVOJILA 14. MESTO MED 27. EKIPAMI.

Nastopilo je več kot tisoč tekmovalcev iz vse Slovenije.

MAP – ATLETIKA

ŽAK, sreda, 24. 9. 2008

60 m

Petruša Borštnar – finale 4. mesto

Jakob Gričar – 6. mesto

Maša Rojec

Miha Hribar

Klara Žbontar – finale 8. mesto

300 m

Veronika Svetina – 9. mesto

Leon Ljubič – 2. mesto

Jo Zornik – 7. mesto

Blaž Damjan – 9. mesto

Anja Srpčič

Janez S. Kocmur – 10. mesto

600 m

Melanija Tonejec – 5. mesto

Avni Thaqi

Lucija Nataša Marinček – 10. mesto

Rok Hribar

Lea Mlekuš

Anel Jukić – 10. mesto

višina

Biljana Teofilović

Peter Kržan – 5. mesto

Maja Žitnik – 7. mesto

Nace Ogorevc

Živa Jarh – 2. mesto

daljina

Tjaša Pučko

Tilen Ambrož

Meta Zgonec – 7. mesto

Rok Gregorčič

Danaja Škafar Milek – 1. mesto

Miha Fakin – 6. mesto

met žogice

Anja Šerbec – 8. mesto

Anže Ravnikar – 2. mesto

Taja Bolte – 6. mesto

Đevad Kanurić

Petra Koncilja

Filip. A. Grošelj Gulič – 9. mesto

EKIPNO MLAJŠE DEKLICE – 2. MESTO

EKIPNO MLAJŠI DEČKI – 3. MESTO

VAP – ATLETIKA

ŽAK, sreda, 24. 9. 2008

60 m

Sara Bezjak – finale 5. mesto

Igor Vaneski – finale 3. mesto

Petra Birjukov

Domen Gričar – finale 2. mesto

Kresnica K. Remškar

300 m

Brina Zaviršek – 2. mesto

Jure Vernik

Kaja Kobal – 1. mesto

Gašper Trček

Januša Rode

Gaj Rudež Vendramin

1000 m

Ana Knez – 6. mesto

Tine Brežan – 9. mesto

Laura Križanec – 9. mesto

Tobi Mihelčič

Mia Matić

Brin Lapuh – 6. mesto

višina

Neja Bervar

Kristjan Rus – 2. mesto

Estera Premk – 8. mesto

Urban Sakelšek

Ajda Rus – 6. mesto

Luka Bigec

daljina

Laura Slana

Klemen Okoren

Bojana Stanković – 2. mesto

Jan Marolt

Urša Mlekuš – 6. mesto

met žogice

Tea Blagus

Boban Murdžoski

Maja Šebenik

Blaž Bizjak

Zorica Gatarić

Matic Mlakar – 8. mesto

suvanje krogle

Anja Kržišnik – 2. mesto

Matja Misdaris – 4. mesto

Jana Polak

Matej Kregar

Špela Piškur – 3. mesto

Gregor Lindič

štafeta 4 x 100 m

I. ekipa: K. Kobal, B. Zaviršek, M. Šebenik, K. Mljač – 3. mesto

II. ekipa: S. Bezjak, A. Rus, M. Kolšak, B. Stanković – 5. mesto

I. ekipa: Vaneski, Gričar, Vernik, Rus ekipno – 5. mesto

II. ekipa: Trček, Vendramin, Sakelšek, Bizjak

EKIPNO STAREJŠE DEKLICE – 1. MESTO

EKIPNO STAREJŠI DEČKI – 2. MESTO

ATLETSKI TROBOJ ZA NAJMLAJŠE

3. 6. 2009, ŽAK

Šolsko ekipo deklic so sestavljale: Neža Kocijan, Maša Marin, Nina Polak, Iza Štiglic in Luna Vončina.

Vidnejšo uvrstitev sta dosegla Grega Šuštar v metu žogice s 3. mestom in Luna Vončina s 4. mestom.


DEKLICE

Neža Kocijan

Maša Marin

Nina Polak

Iza Štiglic

Luna Vončina

60 m

9. mesto

24. mesto

27. mesto

20. mesto

19. mesto

daljina

15. mesto

28. mesto

29. mesto

22. mesto

24. mesto

met žogice

21. mesto

20. mesto

27. mesto

14. mesto

4. mesto


TEK TROJK na 3000 m

Trasa: Livada – Prešernov spomenik

sobota, 9. 5. 2009

OŠ RIHARDA JAKOPIČA I. ekipa

1. Melanija Tonejec

2. Januša Rode

3. Veronika Svetina

OŠ RIHARDA JAKOPIČA II. ekipa

1. Brina Zaviršek

2. Urša Mlekuš

3. Danaja Škafar Milek

OŠ RIHARDA JAKOPIČA III. ekipa

1. Lea Mlekuš

2. Lucija Nataša Marinček

3. Julija Pečjak Ferlež

OŠ RIHARDA JAKOPIČA IV. ekipa

1. Ana Šali

2. Simona Katrin Galun

3. Ela Vavpetič

OŠ RIHARDA JAKOPIČA V. ekipa

1. Miha Fakin

2. Tine Brežan

3. Leon Ljubič

OŠ RIHARDA JAKOPIČA VI. ekipa

1. Domen Davidović

2. Grega Šuštar

3. Jan Kitanovski

OŠ RIHARDA JAKOPIČA VII. ekipa

1. Janez Sebastjan Kocmur

2. Marko Travica

3. Luka Travica

OŠ RIHARDA JAKOPIČA VIII. ekipa

1. Anel Jukić

2. Danilo Zagrađanin

3. Avni Thaqi

OŠ RIHARDA JAKOPIČA IX. ekipa

1. Lan Žibert

2. Lovro Anzelc

3. Alan Jušić

OŠ RIHARDA JAKOPIČA X. ekipa

1. Rok Mlinar

2. Đevad Kanurić

3. Rok Hribar

OŠ RIHARDA JAKOPIČA XI. ekipa

1. Gal Miklavc

2. Klemen Okretič

3. Domen Bambič

Rezerve: Jo Zornik, Nina Kolenc, Bojana Stanković, Blaž Damjan.



ŠOLSKO PRVENSTVO V TEKU NA 60 m

ŽAK, 9. in 10. 4. 2009

1. razred – učenci

1. mesto Žiga Grobovšek

2. mesto Jakob Marolt

3. mesto Maks Kuhelj

4. mesto Žan Glavan

5. mesto Nedžad Kanurić

6. mesto Adam Tristan Fius Vistoropski in Blaž Stipanič

1. razred – učenke

1. mesto Lara Crnjac

2. mesto Eva Suhalj

3. mesto Liza Kuhelj in Antea Maris Matković

4. mesto Ela Štiglic

5. mesto Sarah Delmedico

6. mesto Leonora Belaj in Nina Fon

2. razred – učenci

1. mesto Danijel Zdravković

2. mesto Matej Suhalj in Rok Verderber

3. mesto Peter Vuković

4. mesto Simon Bambič, Janej Metelko in Venes Zubović

5. mesto Nal Trobec

6. mesto Mihail Dimovski

2. razred – učenke

1. mesto Marija Vičič

2. mesto Lara Nina Marinček

3. mesto Brina Obreza

4. mesto Eva Zatković

5. mesto Katja Poljanšek in Veronika Zorko

6. mesto Manca Okretič

3. razred – učenci

1. mesto Lovro Anzelc in Črtomir Bošnjak

2. mesto Jan Kitanovski

3. mesto Alan Jušić

4. mesto Anže Šebenik

5. mesto Vid Verbič

6. mesto Gašper Fon, Benjamin Muharemović in Lan Žibert

3. razred – učenke

1. mesto Lara Viršek Žiger

2. mesto Marina Babić

3. mesto Maja Bizjak in Pia Patricija Štih

4. mesto Špela Kolenc, Maša Majnik in Manuela Maksi Matković

5. mesto Julija Pečjak Ferlež

6. mesto Anja Eršte Mešković

4. razred – učenci

1. mesto Jaka Šprah

2. mesto Domen Davidović

3. mesto Jaka Ceranja

4. mesto Klemen Ambrož

5. mesto Luka Bizjak

6. mesto Jaka Ljubič

4. razred – učenke

1. mesto Neža Kocijan in Iza Štiglic

2. mesto Luna Vončina

3. mesto Sara Fendi

4. mesto Maša Marin, Nina Polak in Eva Reja

5. mesto Nives Lovec

6. mesto Petja Balažič in Ana Vičič

5. razred – učenci

1. mesto Jon Arko Jerman

2. mesto Klemen Cankar

3. mesto Bor Dolenc

4. mesto Rok Mlinar

5. mesto Luka Matul

6. mesto Domen Bambič in Vito Hribar

5. razred – učenke

1. mesto Nina Kolenc

2. mesto Ajda Bergoč

3. mesto Veronika Ratnik

4. mesto Kristina Dekleva, Valentina Đurđević in Ana Pejić

5. mesto Anja Katarina Kocmur in Eva Karin Potrč

6. mesto Zala Bergoč

6. razred – učenci

1. mesto Peter Kržan

2. mesto Filip Mikuž

3. mesto Rok Gregorčič

4. mesto Jaka Bizjak in Luka Travica

5. mesto Anes Mulalić

6. mesto Nik Brudar in Janez Sebastjan Kocmur

6. razred – učenke

1. mesto Veronika Svetina in Saša Trpinc

2. mesto Lea Mlekuš in Maša Rojec

3. mesto Lucija Nataša Marinček

4. mesto Simona Katrin Galun, Anja Petra Langerholz

5. mesto Maša Splichal in Ana Šali

6. mesto Maja Šoba

7. razred – učenci

1. mesto Miha Fakin

2. mesto Antonio Bulajić

3. mesto Jaka Kečkeš

4. mesto Miha Hribar in Anel Jukić

5. mesto Bogdan Lazić in Nace Ogorevc

6. mesto Matej Pok

7. razred – učenke

1. mesto Maja Ercegovac

2. mesto Petruša Borštnar in Anja Šerbec

3. mesto Melanija Tonejec

4. mesto Norma Gruden in Jo Zornik

5. mesto Biljana Teofilović in Meta Zgonec

6. mesto Tjaša Pučko

8. razred – učenci

1. mesto Urban Sakelšek

2. mesto Blaž Bizjak, Žiga Cankar in Matic Mlakar

3. mesto Tine Bakan, Tine Brežan in Tim Sajovic

4. mesto Miha Mihajlo Križan, Tilen Korinšek Javornik in Edis Musić

5. mesto Gaj Rudež Vendramin

6. mesto Tilen Ambrož, Juš Brezovšek in Leon Buhanec

8. razred – učenke

1. mesto Bojana Stanković

2. mesto Sara Bezjak

3. mesto Alisa Vučkić

4. mesto Tadeja Urbas

5. mesto Živa Jarh

6. mesto Ajda Rus in Danuša Vižintin

9. razred – učenci

1. mesto Domen Gričar in Igor Vaneski

2. mesto Klemen Šuligoj

3. mesto Matej Kregar in Kristijan Rus

4. mesto Dario Rakitić in Jure Vernik

5. mesto Dejan Ristić

6. mesto Jernej Ortar

9. razred – učenke

1. mesto Kaja Kobal

2. mesto Petra Mužar

3. mesto Laura Slana

4. mesto Aja Tkalić

5. mesto Brina Zaviršek

6. mesto Anja Oprešnik Divjak

DVORANSKA ATLETIKA

16. 1. 2009

UČENCI letnik 1994/95

60 m

1. Igor Vaneski ~ 10. mesto

2. Jure Vernik

UČENKE letnik 1994/95

60 m

1. Urša Mlekuš ~ 9. mesto

2. Brina Zaviršek

UČENCI letnik 1996/97

60 m

1. Jakob Gričar ~ 4. mesto

2. Miha Hribar

3. Anel Jukić

4. Matej Pok

Daljina

1. Tilen Ambrož

2. Leon Ljubič ~ 1. mesto

3. Miha Fakin ~ 4. mesto

Višina

1. Tom Kirič ~ 9. mesto

2. Nace Ogorevc

UČENKE letnik 1996/97

60 m

1. Maja Ercegovac

2. Živa Jarh ~ 5. mesto

3. Anja Šerbec ~ 6. mesto

4. Lea Mlekuš

Daljina

1. Melanija Tonejec

2. Meta Zgonec ~ 8. mesto

3. Danaja Škafar Milek ~ 3. mesto

Višina

1. Biljana Teofilović

2. Maja Žitnik

LJUBLJANSKI MARATON

sobota, 25. 10. 2008

8. in 9. razred

Tine Brežan

Aleš Golob

Aja Tkalić

Bojana Stanković

Januša Rode

6. in 7. razred

Đevad Karunić

Leon Ljubič

Rok Hribar

Danilo Zagrađanin

Miha Fakin

Avni Thaqi

Miha Hribar

Melanija Tonejec

Veronika Svetina

Danaja Škafar Milak

Maša Splichal

3. – 5. razred

Rok Mlinar

Vid Polanc

Jan Kitanovski

Črt Bošnjak

Domen Davidović

Julija Pečjak Ferlež

Ela Vavpetič

KROS, 8. 10. 2008, TIVOLI

B skupina

UČENCI

LETNIK 2002

Žiga Gabrovšek

Jakob Marolt

LETNIK 2001

Nal Trobec

Danijel Zdravković

Gašper Jug

Rok Verderber

LETNIK 2000

Gašper Fon

Jan Potrč

Črt Bošnjak

Anže Šebenik

Lovro Anzelc

LETNIK 1999

Grega Šuštar

Dennis Krajina

Domen Davidović

Urh Lapuh

LETNIK 1998

2. mesto Jon Arko Jerman

Gal Miklavc

Rok Mlinar

Klemen Cankar

LETNIK 1997

8. mesto Peter Kržan

Luka Travica

LETNIK 1996

Tilen Ambrož

Blaž Damjan

LETNIK 1995

7. mesto Tine Brežan

Blaž Bizjak

LETNIK 1994

Domen Gričar

UČENKE

LETNIK 2002

10. mesto Eva Sumalj

Leonora Belaj

Liza Marija Humer

LETNIK 2001

Eva Zatković

Marija Vičič

Tanami Pirnat Kopač

Katja Poznajelšek

LETNIK 2000

Julija Pečjak Ferlež

Ajla Šabić

Špela Kolenc

Lara Viršek Žiher

Polona Černigoj

LETNIK 1999

6. mesto Neža Kocijan

Ana Vičič

Nina Polak

LETNIK 1998

3. mesto Nina Kolenc

Petra Kirič

Valentina Đurđević

LETNIK 1997

3. mesto Veronika Svetina

Lea Mlekuš

Lucija Nataša Marinček

Maša Splichal

LETNIK 1996

12. mesto Danaja Škafar Milek

13. mesto Melanija Tonejec

Tina Ivančir

Teja Majaron

LETNIK 1995

13. mesto Bojana Stanković

Nina Tovornik

Ajda Rus

Mojca Kolšek

LETNIK 1994

4. mesto Urša Mlekuš

11. mesto Ana Knez

13. mesto Kaja Mljač