Dogodki

 

 
 

Rezultati tekmovanja Logična pošast

V petek, 10. 5. 2019, smo na naši šoli prvič izvedli tekmovanje iz znanja logike, imenovano Logična pošast.

 

Srebrna in bronasta priznanja so osvojili:


MATIČNA ŠOLA:

 

UČENEC

RAZRED

PRIZNANJE

Jure Skrzypiec Hajdinjak

4. A

Srebrno

Neja Cerar

4. A

Srebrno

Domen Iglič

4. E

Srebrno

Voranc Godec

4. B

Srebrno

Matija Podmiljšak

4. A

Srebrno

Sofija Capuder

4. E

Srebrno

Jan Omejec Železnik

4. A

Bronasto

Jakob Korošec

4. A

Bronasto

Domen Žun

4. A

Bronasto

Denis Vajde

4. B

Bronasto

Žiga Javernik

4. E

Bronasto

Zoja Bogdanoski

4. B

Bronasto

Sara Kopitar

4. B

Bronasto

Ajda Ručigaj

5. B

Bronasto

Tijana Čolić

5. E

Bronasto

Nejc Teran

5. E

Bronasto

Gašper Podmiljšak

5. A

Bronasto

Tinkara Capuder

5. B

Bronasto

Kiara Jere

5. A

Bronasto

Tibor Baraga

5. E

Bronasto

Lev Kočar

5. A

Bronasto

Jan Tič

6. B

Srebrno

Lea Zupančič

6. C

Srebrno

Kim Butalič

6. C

Srebrno

Eva Pervinšek

6. B

Bronasto

Taib Ćordić

6. A

Bronasto

Filip Volf

6. C

Bronasto

David Bergant

6. B

Bronasto

Žan Bohinc

6. C

Bronasto

Domen Oražem

6. B

Bronasto

Vito Strojan

6. A

Bronasto

Gašper Podgoršek

6. C

Bronasto

Hana Barlič

6. B

Bronasto

Mia Klemenčič

6. C

Bronasto

Gašper Avbelj

6. A

Bronasto

Julija Gabrovec

7. A

Srebrno

Matej Tomelj

7. B

Srebrno

Hana Javernik

7. B

Srebrno

Eva Zupan

7. B

Srebrno

Ela Podlesek

7. B

Srebrno

Rebeka Jere

7. B

Bronasto

Hana Prohinar

7. A

Bronasto

Neža Tereza Šircelj

7. A

Bronasto

Ana Capuder

7. A

Bronasto

Vita Strmšek

7. A

Bronasto

Nika Sodnik

8. B

Srebrno

Jera Ručigaj

8. A

Srebrno

Jan Volf

8. B

Srebrno

Nina Prohinar

8. A

Bronasto

Elizabeta Bole

8. A

Bronasto

Pia Cerar

8. A

Bronasto

Enej Podlesek

9. A

Srebrno

Miha Kralj

9. B

Srebrno

Ana Spahić

9. B

Srebrno

Lana Horvat

9. B

Bronasto

Matic Urankar Kosec

9. B

Bronasto

Valentina Jemec

9. B

Bronasto

Erika Kavčič

9. A

Bronasto

Uroš Pogačar

9. B

Bronasto

Katja Tič

9. A

Bronasto

Urška Smrke

9. A

Bronasto

 

 

PODRUŽNA ŠOLA KRAŠNJA

 

UČENEC

RAZRED

PRIZNANJE

Anka Drobne

4. C

Bronasto

Taja Jemc

4. C

Bronasto

Neža Koren

4. C

Bronasto

Marisa Budimlič

5. C

Bronasto

Max Žavbi

5. C

Bronasto

 

 

PODRUŽNIČNA ŠOLA BLAGOVICA

 

 

UČENEC

RAZRED

PRIZNANJE

Zoja Per

4. D

Bronasto

Lana Hrovat

4. D

Bronasto

Erik Medič

5. D

Srebrno

 

 

Na državno tekmovanje, ki bo 25. 5. 2019 na OŠ Marije Vere v Kamniku, so se uvrstili:

- Taja Jemc, Zoja Per, Jure Skrzypiec Hajdinjak, Neja Cerar iz 4. razreda
- Max Žavbi, Erik Medič, Ajda Ručigaj iz 5. razreda
- Jan Tič, Lea Zupančič iz 6. razreda
- Julija Gabrovec, Matej Tomelj iz 7. razreda
- Nika Sodnik iz 8. razreda
- Enej Podlesek iz 9. razreda

 

Vsem učencem čestitamo in želimo veliko uspeha tudi v prihodnje.

Vodja šolskega tekmovanja
Špela Šiftar