Dogodki

 

 
 

Šolsko matematično tekmovanje Kenguru v
šolskem letu 2018/2019

Uradni rezultati tekmovanja

Učenci, ki so osvojili bronasto priznanje:

 

9. razred:     8. razred:  
Miha Kralj 9. b   Nina Prohinar 8. a
Enej Podlesek 9. a   Jera Ručigaj 8. a
Ana Spahić 9. b   Rok Oražem 8. b
Katarina Klara Klemenčič 9. a   Pia Cerar 8. a
         
7. razred:     6. razred:  
Neža Tereza Šircelj 7. a   Domen Oražem 6. b
Ela Podlesek 7. b   Žiga Godec 6. c
Julija Gabrovec 7. a   Sara Jemc 6. b
Hana Prohinar 7. a   Gašper Podgoršek 6. b
Matej Tomelj 7. b   Eva Pervinšek 6. b
      Kim Butalič 6. c
      Vito Strojan 6. a
         
5. razred:      4. razred:  
Erik Medič 5. d   Neja Cerar 4. a
Miha Zavrl 5. a   Jan Omejec Železnik 4. a
Tadej Urankar 5. a   Anka Drobne 4. c
Nejc Teran 5. e   Voranc Godec 4. b
Kiara Jere 5. a   Taja Jemc 4. c
Lea Hrovat 5. c   Marko Tomelj 4. d
Ajda Ručigaj 5. b   Zoja Bogdanoski 4. b
Tibor Baraga 5. e   Jakob Rejec 4. a
Marisa Budimlič 5. c   Zoja Per 4. d
Blaž Kokovnik 5. c   Larisa Klemenčič 4. a
      Niko Strojan 4. d
         
         
 3. razred:     2. razred:  
Jon Teran 3. a   Žan Lah 2. a
Iris Karalič 3. a   Pika Mali 2. b
Ajda Kokalj 3. a   Matija Mavsar 2. a
Karel Kotnik 3. a   Maks Zore 2. d
Petra Prašnikar 3. b   Mirjam Juvan 2. d
Filip Šimenc 3. a   Nik Kavčič 2. d
Karolina Kink 3. b   Miša Kočar 2. b
Marta Meden 3. b   Julijan Kozjek 2. a
Johan Ručigaj 3. a   Kaja Pevec 2. b
Nika Andrejka 3. b   Valentin Bukor 2. b
Benjamin Armeni 3. b   Eva Češka 2. b
Rožle Gale 3. b   Denis Intihar 2. b
Maruša Hace 3. a   Tim Hribar 2. d
Nei Heybal Kurnik 3. a      
Val Horvat 3. b      
Ana Cerar 3. b      
Gašper Grahek 3. b      
Nejc Štefančič 3. c      
Sergej Urankar 3. b      
         
1. razred:        
Eva Goričan 1. d      
Neža Gričar-Smrkolj 1. d      
Benjamin Lukacs 1. c      
David Malis 1. a      
Nejc Pertinač 1. d      
Lovro Cerar 1. a      
Žiga Belle 1. d      
Tibor Drčar Ovca 1. a      
Aljaž Gorišek 1. d      
Leon Gorišek 1. d      
Lucija Količ 1. d      
Bor Košir 1. a      
Lara Šinkovec 1. c      
Nik Štefančič 1. c      
Jure Vesel 1. a      
Rožle Vesel 1. a      
Klara Žun 1. a      
Tanaya Simčič 1. a      
Lučka Železnik 1. a      
Vita Borštnar 1. a      
Miha Drobne 1. c      
Gaja Gorišek 1. d      
Mija Karalič 1. a      
Tjaša Kokovnik 1. c      
Nejo Pahulje 1. d      
Venesa Perme 1. a      
Klara Pevec 1. d      
Maja Podbelšek 1. d      
Arne Požar 1. c      
Neža Savernik 1. b      
Julija Vadjunec 1. d      
Rene Marino Vesel 1. b      

 

Vsem tekmovalcem čestitamo za dosežene uvrstitve na tekmovanju.

 

Na državno tekmovanje, kjer se lahko doseže srebrno ali zlato priznanje so se uvrstili učenci:

- Enej Podlesek, 9. a
- Miha Kralj, 9. b
- Nina Prohinar. 8. a
- Jera Ručigaj, 8 .a
- Ela Podlesek, 7. b
- Neža Tereza Šircelj, 7. a
- Erik Medič, 5. d

Vsem tekmovalcem na državnem tekmovanju želimo veliko uspeha.

Irena Kotnik,
vodja tekmovanja