Starši in učenci

 

 
 

Roditeljski sestanki v šolskem letu 2018/2019


Roditeljski
sestanki za starše učencev matične šole bodo potekali po spodnjem razporedu:
 

Razred

1. rod. sestanek

2. rod. sestanek

1. r.

sreda, 29. 8. 2018, ob 17.00

sreda, 6. 2. 2019, ob 16.30

2. r.

četrtek, 30. 8. 2018, ob 17.00

sreda, 6. 2. 2019, ob 18.00

3. r.

torek, 11. 9. 2018, ob 16.30

torek, 5. 2. 2019, ob 16.30

4. r.

torek, 11. 9. 2018, ob 18.00

sreda, 13. 2. 2019, ob 16:30

5. r.

sreda, 12. 9. 2018, ob 16.30

torek, 5. 2. 2019, ob 18.00

6. r.

ponedeljek, 10. 9. 2018, ob 16.30

torek, 12. 2. 2019, ob 16.30

7. r.

četrtek, 13. 9. 2018, ob 18.00

torek, 12. 2. 2019, ob 18.00

8. r.

četrtek, 13. 9. 2018, ob 16.30

ponedeljek, 11. 2. 2019, ob 16.30

9. r.

ponedeljek, 10. 9. 2018, ob 18.00

ponedeljek, 11. 2. 2019, ob 18.00

Ostali roditeljski sestanki bodo potekali po potrebi in jih bodo sklicali razredniki posameznih razredov, svetovalna služba ali ravnateljica.


 

Govorilne ure v šolskem letu 2018/2019

Brdo

Skupne govorilne ure bodo potekale vsak tretji četrtek v mesecu (od oktobra do vključno maja) od 16.30 do 18.30 za starše učencev razredne stopnje in od 17.00 do 19.00 za starše učencev predmetne stopnje.

 

Razpored učiteljev za popoldanske govorilne ure (klet, pritličje, nadstropje)

 

1. a in 1. b

Skupne govorilne ure bodo potekale vsako tretjo sredo v mesecu (od oktobra do vključno maja)od 16.00 do 18.00.

 

Individualne govorilne ure v dopoldanskem času bodo imeli učitelji po razporedu, ki ga najdete v spodnji tabeli. Dopoldanske govorilne ure bodo potekale enkrat na mesec, in sicer  v tednu, ko bodo potekale popoldanske govorilne ure.

 

Razpored individualnih govorilnih ur za matično in podružnični šoli

Predviden čas za posamezni razgovor je največ 15 minut. Za daljše individualne razgovore se dogovorite z učiteljem.

 

Šolski zvonec

 

Ime in priimek

Dan

Ura

Nataša Berk

ponedeljek

4.ura

Urška Boldin

ponedeljek

2. ura

Jan Stanko Černe

sreda

3. ura

Tadeja Češka Klančar

sreda

predura

Mojca Češnjevar

ponedeljek

4.ura

Janja Čolić

petek

4. ura

Klemen Čretnik torek 3. ura

Alenka Čulk

torek

5. ura

Danica Dolar

torek

1.ura

Barbara Duralija

četrtek

2.ura

Marijana Erjavec

sreda

4.ura

Nina Gale

četrtek

5. ura

Tjaša Gerbec

sreda

4.ura

Urška Glavač Ravnikar

sreda

predura

Margaret Godec

petek

4.ura

Anja Gomzi

petek

1. ura

Lilijana Gracar

torek

5. ura

Sevludin Halilović

sreda

4. ura

Petra Hudnik

torek

1. ura

Urša Iglič

torek

3. ura

Urška Jamšek

četrtek

4. ura

Danica Juvan

ponedeljek

3. ura

Jadranka Karanušić Hajdinjak

petek

predura

Ana Kladnik Leban

torek

4. ura

Aleksandra Kolar

ponedeljek

5. ura

Mateja Kos Kobe

ponedeljek

4. ura

Irena Kotnik

četrtek

4. ura

Jana Kovič

četrtek

4. ura

Damjan Kunstelj

torek

3. ura

dr. Vesna Markelj

torek

4. ura

Rok Mahne

petek

4. ura

Ivana Matošević Pogačnik

sreda

2. ura

Aleš Nose

ponedeljek

4. ura

Mojca Novak

 četrtek

2. ura

Irena Orehek

ponedeljek

4. ura

Mateja Orehek

petek

5.ura (Blagovica)

Tina Pergar

petek

predura

Petra Pirš

petek

3. ura

Jak Rogel

sreda

5. ura

Špela Šiftar

sreda

2. ura

Damijana Šter

sreda

1.ura

Nataša Toplak

ponedeljek

5.ura

Nada Trček

sreda

4.ura

Ana Valič

sreda

predura

Sonja Vavpotič

torek

4.ura

Barbara Vidic Oset

sreda

4. ura

Alex Wirth

torek

1. ura

Jasenka Zupančič

ponedeljek

1. ura