Rezultati so razvrščeni po disciplini in starosti:

201 Class B 50 Meter Run Boys        
201 6,41 sec Matej Rendulič Miroslav Vilhar Primary School Postojna   Slovenia
201 6,91 sec Tess Lampič Miroslav Vilhar Primary School Postojna   Slovenia
201 6,94 sec Jure Milavec Miroslav Vilhar Primary School Postojna   Slovenia
202 Class B 50 Meter Run Girls        
202 7,26 sec Spela Hafner  Primary School Preska  Medvode   Slovenia
202 7,38 sec Monika Mrak  Primary School Preska  Medvode   Slovenia
202 7,41 sec Pia Vatovec Miroslav Vilhar Primary School Postojna   Slovenia
202 7,41 sec Kristina Čuk Miroslav Vilhar Primary School Postojna   Slovenia
209 Class B 400 Meter Run Boys        
209 01.05.00 min Kyle Cool Kemps Landing Middle School Va.Beach Va USA
209 01.07.00 min Urban Česnik Miroslav Vilhar Primary School Postojna   Slovenia
209 01.08.00 min Miha Brezovnik Miroslav Vilhar Primary School Postojna   Slovenia
210 Class B 400 Meter Run Girls        
210  01.20.64 min Edita Hasanovic Primary School Preska  Medvode   Slovenia
210  01.21.00 min Tina Tehovnik  Primary School Preska  Medvode   Slovenia
210  01.23.00 min Katja Gaber  Primary School Preska  Medvode   Slovenia
215 Class B 800 Meter Run Boys        
215 02.26.00 min Jošt Željan Miroslav Vilhar Primary School Postojna   Slovenia
215 02.32.00 min Primož Vilhar Miroslav Vilhar Primary School Postojna   Slovenia
215 02.39.00 min Wesley Yang Kemps Landing Middle School Va.Beach Va USA
216 Class B 800 Meter Run Girls        
216  03.23.00 min Tjasa Grmovšek  Primary School Preska  Medvode   Slovenia
216  03.29.00 min Kaja Stankovic  Primary School Preska  Medvode   Slovenia
216  03.36.00 min Maja Sustersic  Primary School Preska  Medvode   Slovenia
219 Class B 1600 Meter Run Boys      
219 05.37.00 min Wesley Yang Kemps Landing Middle School Va.Beach Va USA
219 05.42.00 min Neil Harrison Kemps Landing Middle School Va.Beach Va USA
219 05.54.00 min Nejc Teraz Primary School Preska  Medvode   Slovenia
220 Class B 1600 Meter Run Girls        
220  07.00.00 min Kaja Stankovic  Primary School Preska  Medvode   Slovenia
220  07.27.00 min Štefin Tjaša Miroslav Vilhar Primary School Postojna   Slovenia
220  08.26.75 min Spela Hafner  Primary School Preska  Medvode   Slovenia
230 Class B Running Long Jump Boys      
230 4,6 meters Urban Česnik Miroslav Vilhar Primary School Postojna   Slovenia
230 3,9 meters Luka Hren Miroslav Vilhar Primary School Postojna   Slovenia
230 3,8 meters Vid Trebše Miroslav Vilhar Primary School Postojna   Slovenia
231 Class B Running Long Jump Girls      
231 3,9 meters Neja Kalan Miroslav Vilhar Primary School Postojna   Slovenia
231 3,7 meters Neja Somun Miroslav Vilhar Primary School Postojna   Slovenia
231 3,5 meters Fatime Sulejmani Miroslav Vilhar Primary School Postojna   Slovenia
232 Class B Standing Long Jump Boys      
232 2,51 meters Sibo Zhang Kemps Landing Middle School Va.Beach Va USA
232 2,3 meter Bolka  Gregor Primary School Preska Medvode   Slovenia
232 2,26 meter Tim  Bencik Primary School Preska Medvode   Slovenia
236 Class B Tennis Ball Throw Boys      
236 45 meters Cody Harlow Kemps Landing Middle School Va.Beach Va USA
236 43 meters Jordon Goldwag Kemps Landing Middle School Va.Beach Va USA
236 42 meters Chris Shaibles Kemps Landing Middle School Va.Beach Va USA
237 Class B Tennis Ball Throw Girls      
237 37 meter Kaja Stankovic  Primary School Preska  Medvode   Slovenia
237 36 meter Ajda Elersek  Primary School Preska  Medvode   Slovenia
237 29 meter Manca Alic  Primary School Preska  Medvode   Slovenia
237 29 meter Tjasa Grmovšek  Primary School Preska  Medvode   Slovenia
301 Class C 50 Meter Run Boys        
301 5,97 sec Michael Marshall Fowler Maynard Ma USA
301 6,62 sec Will Ford Fowler Maynard Ma USA
301 6,68 sec Marvin Olivier Fowler Maynard Ma USA
302 Class C 50 Meter Run Girls        
302 6,22 sec Laurie DeMars Fowler Maynard Ma USA
302 7,16 sec Mojca Tornič Miroslav Vilhar Primary School Postojna   Slovenia
302 7,32 sec Meg Reilly Fowler Maynard Ma USA
309 Class C 400 Meter Run Boys        
309 01.00.00 min John Albiston Kemps Landing Middle School Va.Beach Va USA
309 01.02.94 min Michael Marshall Fowler School Maynard Ma USA
309 01.09.00 min Azzie Greene Kemps Landing Middle School Va.Beach Va USA
309 01.09.00 min Jan Marolt Miroslav Vilhar Primary School Postojna   Slovenia
310 Class C 400 Meter Run Girls        
310  01.24.00 min Aleksandra Danilovic  Primary School Preska  Medvode   Slovenia
310  01.26.00 min Karin Kocjancic Primary School Preska  Medvode   Slovenia
310  01.28.00 min Ursa Jakelj  Primary School Preska  Medvode   Slovenia
315 Class C 800 Meter Run Boys        
315 02.45.00 min Adam Craig Kemps Landing Middle School Va.Beach Va USA
315 02.48.00 min Chris Hultin Kemps Landing Middle School Va.Beach Va USA
315 02.50.00 min John Albiston Kemps Landing Middle School Va.Beach Va USA
316 Class C 800 Meter Run Girls        
316  03.17.00 min Ursa Jakelj  Primary School Preska  Medvode   Slovenia
316  03.23.00 min Marusa  Cesnovar  Primary School Preska  Medvode   Slovenia
316  03.36.00 min Ajda Zor  Primary School Preska  Medvode   Slovenia
319 Class C 1600 Meter Run Boys      
319 06.35.00 min Sibo Zhang Kemps Landing Middle School Va.Beach Va USA
319 06.45.00 min Ales Pustovrh Primary School Preska  Medvode   Slovenia
319 06.46.31 min Michael Marshall Fowler School Maynard Ma USA
320 Class C 1600 Meter Run Girls        
320  07.37.00 min Ursa Jakelj  Primary School Preska  Medvode   Slovenia
320  07.41.00 min špela Umek  Primary School Preska  Medvode   Slovenia
320  07.42.00 min Nina Omejc  Primary School Preska  Medvode   Slovenia
330 Class C Running Long Jump Boys      
330 4,25 meters Juuso Ojanen Lahderanta School Espoo   Finland
330 4 meters Tilen Vatovec Miroslav Vilhar Primary School Postojna   Slovenia
330 3,88 meters Aaro Vaitomaa Lahderanta School Espoo   Finland
331 Class C Running Long Jump Girls      
331 2,7 meters Anja Jurca Miroslav Vilhar Primary School Postojna   Slovenia
331 2,5 meters Nika Črnigoj Miroslav Vilhar Primary School Postojna   Slovenia
331 2,5 meters Ana Dekleva Miroslav Vilhar Primary School Postojna   Slovenia
332 Class C Standing Long Jump Boys      
332 2,52 meters Chase Reidelback Kemps Landing Middle chool Va.Beach Va USA
332 2,52 meters Azzie Greene Kemps Landing Middle School Va.Beach Va USA
332 2,31 meters William Ford Fowler School Maynard Ma USA
332 2,28 meter Dominik Jezersek Primary School Preska  Medvode   Slovenia
333 Class C Standing Long Jump Girls      
333 1,97 meters Veera Leskinen Lahderanta School Espoo   Finland
333 1,94 meters Sayonara Shaughnessy Fowler School Maynard Ma USA
333 1,9 meters Riina Heinonen Lahderanta School Espoo   Finland
336 Class C Tennis Ball Throw Boys      
336 52,6 meters Ben Chiasson Fowler School Maynard Ma USA
336 49,69 meters Derek Owens Fowler School Maynard Ma USA
336 49,55 meters Michael Marshall Fowler School Maynard Ma USA
337 Class C Tennis Ball Throw Girls      
337 37,42 meters Jackie Orangio Fowler School Maynard Ma USA
337 36,2 meters Samanta Bezovšek Miroslav Vilhar Primary School Postojna   Slovenia
337 35,5 meters Kristina Bezovšek Miroslav Vilhar Primary School Postojna   Slovenia
401 Class D 50 Meter Run Boys        
401 6,9 sec Tilen Becan Primary School Preska  Medvode   Slovenia
401 6,98 sec Benjamin Bizant Primary School Preska  Medvode   Slovenia
401 6,99 sec Luka Frahm Primary School Preska  Medvode   Slovenia
402 Class D 50 Metex Run Girls        
402 8,4 sec Sani Isokivijarvi Lahderanta School Espoo   Finland
402 8,44 sec Tia Painilainen Lahderanta School Espoo   Finland
402 8,44 sec Violetta Varo Lahderanta School Espoo   Finland
402 8,5 sec Patricia Teraz Primary School Preska  Medvode   Slovenia
409 Class D 400 Meter Run Boys        
409 01.12.00 min Benjamin Bizant Primary School Preska  Medvode   Slovenia
409 01.14.00 min Miha Stefe F.S.FinzgarPS Lesce   Slovenia
409 01.15.00 min Azbe Zupan F.S.FinzgarPS Lesce   Slovenia
410 Class D 400 Meter Run Girls        
410 01.15.00 min Patricija Otoničar Miroslav Vilhar Primary School Postojna   Slovenia
410 01.18.00 min Klavdija Dolzan F.S.FinzgarPS Lesce   Slovenia
410 01.18.00 min Liza Trebše Miroslav Vilhar Primary School Postojna   Slovenia
410 01.20.00 min Tanja Golja F.S.FinzgarPS Lesce   Slovenia
415 Class D 800 Meter Run Boys        
415 02.53.00 min Miha Stefe F.S.FinzgarPS Lesce   Slovenia
415 02.56.00 min Blaž Otoničar Miroslav Vilhar Primary School Postojna   Slovenia
415 02.57.00 min Benjamin Bizant Primary School Preska  Medvode   Slovenia
416 Class D 800 Meter Run Girls        
416 03.15.00 min Tanja Blagojević Miroslav Vilhar Primary School Postojna   Slovenia
416 03.18.00 min Tina Kovic F.S.FinzgarPS Lesce   Slovenia
416 03.19.00 min Ajda Hrovat F.S.FinzgarPS Lesce   Slovenia
417 Class D 1600 Meter Run Boys      
417 07.17.00 min Tilen Becan Primary School Preska  Medvode   Slovenia
417 07.17.00 min Matjaz Belsak Primary School Preska  Medvode   Slovenia
417 07.57.00 min Dejan Stojkovic Primary School Preska  Medvode   Slovenia
417 07.60.00 min Luka Solomun Primary School Preska  Medvode   Slovenia
418 Class D 1600 Meter Run Girls        
418  08.18.00 min Patricia Teraz Primary School Preska  Medvode   Slovenia
418  09.38.00 min Andreja Zerovnik  Primary School Preska  Medvode   Slovenia
418  10.04.00 min Lea  Bolka Primary School Preska  Medvode   Slovenia
430 Class D Running Long Jump Boys      
430 3,63 meters Konsta Tiusanen Lahderanta School Espoo   Finland
430 3,6 meters Patrik Nyblom Lahderanta School Espoo   Finland
430 3,58 meters Luka Cesnik Miroslav Vilhar Primary School Postojna   Slovenia
431 Class D Running Long Jump Girls      
431 3,65 meters Maria Makitie Lahderanta School Espoo   Finland
431 3,4 meters Sani Isokivijarvi Lahderanta School Espoo   Finland
431 3,3 meters Mikaela Moilanen Lahderanta School Espoo   Finland
432 Class D Standing Long Jump Boys      
432 40 meter Dejan Stojkovic Primary School Preska  Medvode   Slovenia
432 39 meter Dragan Kajis Primary School Preska  Medvode   Slovenia
432 39 meter Matjaz Belsak Primary School Preska  Medvode   Slovenia
432 37 meter Tilen Becan Primary School Preska  Medvode   Slovenia
433 Class D Standing Long Jump Girls      
433 1,97 meter Lea  Bolka Primary School Preska  Medvode   Slovenia
433 1,83 meter Patricia Teraz Primary School Preska  Medvode   Slovenia
433 1,68 meter Nika Kastelec  Primary School Preska  Medvode   Slovenia
436 Class D Tennis Ball Throw Boys      
436 45 meters Matic Bertoncelj F.S.FinzgarPS Lesce   Slovenia
436 42 meters Miha Stefe F.S.FinzgarPS Lesce   Slovenia
436 41 meters Boris Gavric F.S.FinzgarPS Lesce   Slovenia
437 Class D Tennis Ball Throw Girls      
437 30 meters Sani Isokivijarvi Lahderanta School Espoo   Finland
437 28 meters Masa Sever F.S.FinzgarPS Lesce   Slovenia
437 28 meter Patricia Teraz Primary School Preska  Medvode   Slovenia
437 27 meters Pia Demsar F.S.FinzgarPS Lesce   Slovenia
437 27 meters Katja Golja F.S.FinzgarPS Lesce   Slovenia
437 27 meters Tina Markic F.S.FinzgarPS Lesce   Slovenia
501 Class E 50 Meter Run Boys        
501 8,25 sec Brad Warner Reporoa Primary Reporoa   New Zealand
501 8,35 sec Jan Kocman Miroslav Vilhar Primary School Postojna   Slovenia
501 8,61 sec Miha Hajna Miroslav Vilhar Primary School Postojna   Slovenia
502 Class E 50 Metex Run Girls        
502 8,31 sec Shayla Dawson Reporoa Primary Reporoa   New Zealand
502 8,75 sec Nicole Roder Reporoa Primary Reporoa   New Zealand
502 8,85 sec Haley Iapicca Huckleberry Hill School Lynnfield MA USA
509 Class E 400 Meter Run Boys        
509 01.22.62 min Jayden Khan Reporoa Primary Reporoa   New Zealand
509 01.28.00 min Nathanial Courtney-Sweeney Huckleberry Hill School Lynnfield MA USA
509 01.28.95 min Taavi Helimaki Lahderanta School Espoo   Finland
510 Class E 400 Meter Run Girls        
510 01.06.00 min Tina Milavec K. Miroslav Vilhar Primary School Postojna   Slovenia
510 01.07.00 min Ajda Kerlatec Miroslav Vilhar Primary School Postojna   Slovenia
510 01.10.00 min Jelerčič Eva Miroslav Vilhar Primary School Postojna   Slovenia
515 Class E 800 Meter Run Boys        
515 03.14.00 min Nathanial Courtney-Sweeney Huckleberry Hill School Lynnfield MA USA
515 03.32.00 min Jake McHugh Huckleberry Hill School Lynnfield MA USA
515 03.32.00 min Michael Gaeta Huckleberry Hill School Lynnfield MA USA
515 03.36.00 min Christopher Burke Huckleberry Hill School Lynnfield MA USA
516 Class E 800 Meter Run Girls        
516 03.17.00 min Sara Stepanović Miroslav Vilhar Primary School Postojna   Slovenia
516 03.19.00 min Žana Bajec Miroslav Vilhar Primary School Postojna   Slovenia
516 03.25.00 min Sara Rendulič Miroslav Vilhar Primary School Postojna   Slovenia
530 Class E Running Long Jump Boys      
530 3,3 meters Jayden Khan Reporoa Primary Reporoa   New Zealand
530 3,1 meters Brad Warner Reporoa Primary Reporoa   New Zealand
530 3 meters Vili Jauhonen Lahderanta School Espoo   Finland
531 Class E Running Long Jump Girls      
531 3 meters Henna Friman Lahderanta School Espoo   Finland
531 2,88 meters Shayla Dawson Reporoa Primary Reporoa   New Zealand
531 2,75 meters Nicole Roder Reporoa Primary Reporoa   New Zealand
532 Class E Standing Long Jump Boys      
532 2 meters Esai Philantrope Huckleberry Hill School Lynnfield MA USA
532 1,83 meters Timothy Cheramie Huckleberry Hill School Lynnfield MA USA
532 1,82 meters Billy Cole Huckleberry Hill School Lynnfield MA USA
533 Class E Standing Long Jump Girls      
533 1,79 meters Haley Iapicca Huckleberry Hill School Lynnfield MA USA
533 1,77 meters Maya McPherson Huckleberry Hill School Lynnfield MA USA
533 1,75 meters Inka Nyblom Lahderanta School Espoo   Finland
533 1,75 meters Tia Koisti Lahderanta School Espoo   Finland
533 1,75 meters Jonna Lahti Lahderanta School Espoo   Finland
536 Class E Tennis Ball Throw Boys      
536 40 meters Zachary Monzione Huckleberry Hill School Lynnfield MA USA
536 39 meters Spencer Balian Huckleberry Hill School Lynnfield MA USA
536 39 meters Jake McHugh Huckleberry Hill School Lynnfield MA USA
536 38 meters Steven Vaccaro Huckleberry Hill School Lynnfield MA USA
537 Class E Tennis Ball Throw Girls      
537 24 meters Amanda Partanen Lahderanta School Espoo   Finland
537 23,15 meters Emilia Berghem Lahderanta School Espoo   Finland
537 22 meters Haley Iapicca Huckleberry Hill School Lynnfield MA USA
601 Class F 50 Meter Run Boys        
601 8,5 sec Renaldo Mesadieu PRINCE STREET Salisbury MD USA
601 8,86 sec Daniel Barrios Odessa Kilpatrick Elementary Katy Texas USA
601 9,09 sec Davon El Odessa Kilpatrick Elementary Katy Texas USA
602 Class F 50 Meter Run Girls        
602 8,99 sec Emilia Jokela Lahderanta School Espoo   Finland
602 9 sec Maria Alvarado Odessa Kilpatrick Elementary Katy Texas USA
602 9,09 sec Caitlin Thompson Odessa Kilpatrick Elementary Katy Texas USA
609 Class F 400 Meter Run Boys        
609 01.40.98 min Ronan Thornton Reporoa Primary School Reporoa   New Zealand
609 01.43.72 min Mitja Autio Lahderanta School Espoo   Finland
609 01.46.32 min Luke Heaslip Reporoa Primary School Reporoa   New Zealand
610 Class F 400 Meter Run Girls        
610 01.36.06 min Ella Vuolanen Lahderanta School Espoo   Finland
610 01.42.00 min Eva Pitkanen Lahderanta School Espoo   Finland
610 01.45.00 min Caitlin Thompson Odessa Kilpatrick Elementary Katy Texas USA
630 Class F Running Long Jump Boys      
630 2,96 meters Mitja Autio Lahderanta School Espoo   Finland
630 2,85 meters Issac Raimona Reporoa Primary School Reporoa   New Zealand
630 2,6 meters Aimo Erakorpi Lahderanta School Espoo   Finland
631 Class F Running Long Jump Girls      
631 2,77 meters Ella Vuolanen Lahderanta School Espoo   Finland
631 2,6 meters Nora Lager Lahderanta School Espoo   Finland
631 2,48 meters Emilia Jokela Lahderanta School Espoo   Finland
632 Class F Standing Long Jump Boys      
632 1,52 meters Pietari Jaaskelainen Lahderanta School Espoo   Finland
632 1,48 meters Aimo Erakorpi Lahderanta School Espoo   Finland
632 1,41 meters Mitja Autio Lahderanta School Espoo   Finland
633 Class F Standing Long Jump Girls      
633 1,54 meters Aino Otava Lahderanta School Espoo   Finland
633 1,51 meters Ella Vuolanen Lahderanta School Espoo   Finland
633 1,39 meters Amanda Eklund Lahderanta School Espoo   Finland
636 Class F Tennis Ball Throw Boys      
636 34,63 meters Malik Blackman PRINCE STREET Salisbury MD USA
636 29,26 meters Donte' Cornish PRINCE STREET Salisbury MD USA
636 29 meters Matthew Macpherson Reporoa Primary School Reporoa   NewZealand
637 Class F Tennis Ball Throw Girls      
637 14,6 meters Nora Lager Lahderanta School Espoo   Finland
637 12,8 meters Niyiem Perkins PRINCE STREET Salisbury MD USA
637 11,5 meters Julia Nissinen  Lahderanta School Espoo   Finland