BILTEN

REGIJSKEGA SREČANJA MLADIH TEHNIKOV GORENJSKE

 

TOREK, 16.5.2001,

 

 

   

 

 

 

TEKMOVANJE SO OMOGOČILI:  MESTNA OBČINA KRANJ, ISKRATEL, SAVA KRANJ, MERKUR, KŽK KRANJ, IBI, GASILSKI DOM KRANJ, POŠTA KRANJ, MLADINSKI SERVIS KRANJ, SLOGA, MODELI ŽNIDAR, RADIOKLUB KRANJ,  FOTO-KINO KLUB JANEZ PUHAR KRANJ, ZVEZA DRUŠTEV ZA TEHNIČNO KULTURO KRANJ IN OSNOVNA ŠOLA FRANCETA PREŠERNA KRANJ

 

 

 

Na Osnovni šoli Franceta Prešerna smo se v sredo 16. maja srečali mladi tehniki iz gorenjskih šol. Tekmovalo je skupno 217 učencev, z izdelki na razstavah pa sodelovalo še 80 otrok. V 18. panogah smo se v lepem sončnem vremenu pomerili na poligonih ob šoli in na travnikih KŽK Kranj. Tekmovalo se je po pravilnikih Zveze za tehnično kulturo Slovenije in po pravilnikih nacionalnih modelarskih komisij Tekmovanja so se udeležili osnovnih šol iz Gorenjskih občin, občin Domžale, Mengeš, Kamnik, Trzin in Komenda. Po tekmovanju so nam na široko odprli vrata kranjski Gasilci in razkazali tehniko, s katero rešujejo življenja in imovino. Rezultati so zbrani v nadaljevanju. Vsi navedeni tekmovalci prjmejo priznanja. Najboljša učenca iz panoge ali najboljša ekipa, pa zastopa gorenjsko regijo na državnem tekmovanju v Murski Soboti 2. junija 2001.

 

 


 

A.4.2 Fisher Technik  Pokal MERKUR

Osnovna šola

A.4.2 Fisher Technik

Točke

Mesto

Poljane

MARKO PETERNELJ

44

1

Poljane

MATIC KISOVEC

43

2

Preddvor

JERNEJ KOK

39

3

Preddvor

ALEŠ BOLJKA

37

4

Franceta Prešerna

GREGA ŠOIČ

35

5

Davorin Jenko

MATEJ PFEIFAR

33

6

Bistrica

MOHOR KORDEŽ

32

7

Preddvor

BOŠTJAN TEPINA

31

8

Mengeš

GAŠPER GOLAVŠEK

30

9

Mengeš

MIHA KOROŠEC

30

9

Toma Brejca

GREGA PODOBNIK

27

11

Orehek

ANŽE STARE

26

12

Simona Jenka

MAX VERNER

26

12

Franceta Prešerna

NEJC ČERNILOGAR

26

12

Preddvor

URBAN ŠINKOVEC

26

12

Preddvor

SIMON ŽELEZNIK

25

16

Jurij Vega

GAŠPER STEGNAR

24

17

Davorin Jenko

DAVID JAGODIC

23

18

Stražišče

JAKA ŽNIDARŠIČ

23

18

Toma Brejca

ROK PETAČ

22

20

Venclja Perka

PETER KARLOVŠEK

21

21

Križe

VIKTOR BLAGOTINŠEK

21

21

Ivan Dolenec

ANDREJ ŠIFRER

0

23

Venclja Perka

JOŽKO STRMŠEK

0

23

Bistrica

MATC ŠMEJIC

0

23

 

A.6.1. Predstavitev in zagovor nalog in konstrukcij s področja elektrotehnike

Osnovna šola

Ime priimek

Točke

Mesta

Davorin Jenko

MATJAŽ MARKO

31

1

 

6.2. Predstavitev in zagovor nalog iz konstrukcij s področja elektronike

Osnovna šola

Ime priimek

Točke

Mesto

Jurij Vega

NEJC KOKALJ

43

1

Davorin Jenko

ANDREJ JENKO

27

2

 


 

6.3. Predstavitev in zagovor nalog in konstrukcij elek.

Osnovna šola

Ime priimek

Točke

Mesto

Davorin Jenko

GAŠPER ŠTIRN

10

1

A. T. Linhart

SITAR ŽIGA

10

1

Davorin Jenko

MITJA ŠKERJANC

8,5

3

A. T. Linhart

DALIBOR PRANJIČ

7,5

4

Davorin Jenko

MARJAN POLAJNAR

6

5

 

A.7.1. CiCiCad

Osnovna šola

Ime priimek

Točke

Mesto

Simona Jenka

LUKA MODRIJAN

65

1

Žirovnica

ROK FELDIN

65

2

Preserje pri Radomljah

JURE PEZDIRC

62

3

Žirovnica

DAVID PANZALOVIĆ

60

4

Žirovnica

ROK SINOBAD

60

5

Toneta Čufarja

NIKO DOLŽAN

59

6

Toneta Čufarja

SIMON FABČIČ

58

7

Domžale

SONJA DOLENC

57

8

Preserje pri Radomljah

ŽIGA KRALJ

57

9

Orehek

JURE FAJFAR

51

10

Simona Jenka

SAŠA STARE

42

11

Davorin Jenko

MIRČE MLADENOV

39

12

Šmartno v Tuhinju

SAŠO HRIBAR

37

13

Stražišče

SAŠO LUKŠA

35

14

Stražišče

MATIC LAJNAR

34

15

Stražišče

MIHA NASTRAN

33

16

Davorin Jenko

MOJCA JAGODIC

24

17

Šmartno v Tuhinju

JURE HOMAR

10

18

 

A.8.1. Lesen izdelek z električnim ročnim orodjem

Osnovna šola

Ime priimek

Mesto

Staneta Žagarja

GREGOR HRIBAR

1

Staneta Žagarja

PETER REGOUC

1

Preddvor

FRANCI TIČAR

2

Preddvor

PETER KURNIK

2

Franceta Prešerna

ALEŠ UŠLAKAR

3

Franceta Prešerna

BLAŽ BATAGELJ

3

Naklo

ANŽE HABJAN

4

Naklo

JURE ČEBAŠEK

4

Poljane

MATEJ MALOVRH

5

Poljane

MATIJA NAGLIČ

5

A.8.1. Lesen izdelek z električnim ročnim orodjem

Osnovna šola

Ime priimek

Mesto

Preserje pri Radomljah

KLEMEN URŠIČ

6

Preserje pri Radomljah

SIMON LUKATI

6

Stražišče

ROK ROZMAN

7

Stražišče

JANEZ BENEDIK

7

Stražišče

MATEJ STARMAN

8

Stražišče

MIHA KERN

8

Simona Jenka

JAKA THALER

9

Simona Jenka

NEJC PAVLIN

9

Toneta Čufarja

PETER TRINKAVS

10

Toneta Čufarja

DENIS TALIČ

10

Orehek

ERIK DRAGAN

11

Orehek

TOMAŽ HOČEVAR

11

 

A.8.2. Lego Dacta 4.razred

Osnovna šola

Ime priimek

Točke

Mesto

Mengeš

MATIC KAPŠ

49

1

Bistrica

DEMJAN VESTER

48

2

Mengeš

TILEN ŠPENKO

44

3

Naklo

PRIMOŽ KRIŽNAR

43

4

Bistrica

MATIC FORTUNA

41

5

Naklo

NACE HUDOBIVNIK

38

6

Franceta Prešerna

PETER GREGORC

38

7

Preddvor

MATEJ MALI

37

8

Franceta Prešerna

MARKO DURETIČ

35

9

Preddvor

KLEMEN ARH

33

10

Križe

JANEZ SAJOVIC

31

11

Križe

ROK SELIŠKAR

30

12

Franceta Prešerna

JAKA POGAČNIK

27

13

 

A.8.2. Lego Dacta 3. razred

Osnovna šola

ime priimek

Točke

Mesto

Toma Brejca

LUKA VRTAČIČ

41

1

Jurij Vega

ROK GRILJ

35

2

Toma Brejca

BLAŽ KRANJC

33

3

 


 

A.8.3. Tradicionalne tehnologije

Osnovna šola

Ime priimek

Točke

Mesto

Jurij Vega

MATEJA KAMENŠEK

50

1.

Jurij Vega

BLAŽ OREHEK

50

1.

Cvetko Golar

TANJA KLEMENČIČ

44

2.

Cvetko Golar

PETRA TRILLER

44

2.

Cvetko Golar

MAJA ŽONTAR

44

2.

 

A.8.4. Iz učenčeve domače delavnice

Osnovna šola

Ime in priimek

Točke

Mesto

Cvetko Golar

FRANCI KALAN

45

1

Cvetko Golar

PETER DAGARIN

45

1

Križe

MARTINA DRAMIČ

45

1

Križe

MARUŠA CVEK

45

1

Toma Brejca

GAŠPER POLJANŠEK

15

3

 

B.1. Razstava

Osnovna šola

B.1. Razstava

Mesto

Stražišče

TANJA KOZJEK

1

Simona Jenka

ANITA OMEJC

2

Preserje

ANDREJA ŠUŠTAR

3

 

B.2. Fotografija

Osnovna šola

B.2. Fotografija

Mesto

Žirovnica

DOMEN ŠIVIC

1

Toneta Čufarja

NINA RIBNIKAR

2

Žirovnica

GAŠPER BALOH

3

Matija Valjavec

URŠKA BIZJAK

pohvala

Križe

CIRIL JAZBEC

pohvala

Žirovnica

MONIKA KOSELJ

pohvala

Ivan Grohar

TINA RANT

pohvala

Venclja Perka

ELA ŠEGINA

pohvala

Toneta Čufarja

ANA ANTOLIČIČ

priznanje

Toneta Čufarja

DEJAN DONLIČAR

priznanje

Toneta Čufarja

BLAŽ LAVTAR

priznanje

Ivan Grohar

KSENIJA MRAVLJA

priznanje

Venclja Perka

KATARINA PODLIPNIK

priznanje

Žirovnica

GREGA MIRTIČ

priznanje

Žirovnica

ANDI IPAVEC

priznanje

Žirovnica

NEJC MARTINJAK

priznanje

Žirovnica

TANJA OVSENIK

priznanje

Žirovnica

MONIKA KOSELJ

priznanje

 


 

B.3. Video

Osnovna šola

Ime priimek

Mesto

Preddvor

ŠPELA BOLJKA

1

 

C.1. Vožnja avtomobilov v cilj

Osnovna šola

Ime priimek

Točke

Mesto

Matije Vere

GREGOR MEDIČ

275

1

Helene Puhar

DENIS PAPLER

270

2

Helene Puhar

BOJAN MANDIČ

240

3

Ivan Grohar

TILEN SEITL

240

4

 

C.2.1. Rakete

Osnovna šola

Ime priimek

Čas

Mesto

Franceta Prešerna

MATIC JOVANOVIČ

73,74

1

Dob

URBAN CVETKO

22,64

2

Prežihovega Voranca

UROŠ SIVEC

21,86

3

Franceta Prešerna

URBAN SAJOVIC

15,2

4

Franceta Prešerna

IGOR OKORN

14,6

5

Preddvor

TOMAJ TAVŽELJ

9,89

6

Dob

MATEVŽ MALI

3,2

7

 

 C.2.2. Rakete S.3 Nacional

Osnovna šola

Ime priimek

Čas

Mesto

Križe

METOD GRADIŠAR

45

1

Dob

MALI MATEVŽ

25

2

Dob

CVETKO URBAN

24,5

3

 

C.3 Raketoplani

Osnovna šola

Ime priimek

Čas

Mesto

Križe

MIHA ZUPAN

280

1

Dob

MATJAŽ DEŽELA

230

2

Dob

PRIMOŽ ŠTOLFA

190

3

 

C.4 Jadralna letala

Osnovna šola

Ime priimek

Čas

Mesto

Šmartno v Tuhinju

MATEVŽ HOMAR

55,8

1

Toma Brejca

MIHA VUČKOVIČ

51,2

2

Simona Jenka

Nejc Mencinger

48,8

3

Ivan Dolenec

ANDREJ KRANJC

42,7

4

Preddvor

GAŠPER BODLAJ

40,5

5

C.4 Jadralna letala

Osnovna šola

Ime priimek

Čas

Mesto

Dob

ROK PIRNAT

40,5

6

Ivan Dolenec

DEJAN KALTAK

38,6

7

Ivan Grohar

ŽIGA MARETIČ

33,3

8

Dob

MAJA ŠTOK

21,8

9

Preddvor

GAŠPER MLAKAR

21,5

10

Šenčur

Matjaž Kern

21,4

11

Šenčur

Luka Kern

19,9

12

Domžale

MIHA LOŽAR

15,3

13

Šmartno v Tuhinju

KLEMEN KLEMEN

13,3

14

Marije Vere

SIMON RAZPOTNIK

8,2

15

 

 

 

 

 

 

C.5.1 Škatlasti zmaji

Osnovna šola

Ime priimek

Točke

Mesto

Domžale

URŠKA PUTANEC

175

1

Staneta Žagarja

MATEJ MRAK

155

2

Staneta Žagarja

ALJOŠA RAJTERIČ

145

3

 

C.5.2 Ploščati zmaji

Osnovna šola

Ime priimek

Točke

Mesto

Križe

JAN BOHINC

102,5

1

Dob

JURE ŠTOK

80

2

Dob

PRIMOŽ HOMAR

/

3

 

C.6. Čolni

Osnovna šola

Ime priimek

Točke

Mesto

Toma Brejca

BORUT KEMPERLE

200

1

Toma Brejca

MARK BRAČIČ

200

2

Cvetko Golar

ANŽE DROLE

200

3

Šmartno v Tuhinju

FLORJAN LAJMIŠ

190

4

Staneta Žagarja

ROK KREK

180

5

Cvetko Golar

ŽIGA DROLE

180

5

Staneta Žagarja

BLAŽ KRAKER

160

7

A. T. Linhart

MATIC MEDJA

160

7

Šmartno v Tuhinju

SEBASTJAN BODLAJ

150

9

Križe

MATIC PERKO

140

10

Orehek

TILEN KOŠIR

130

11

Križe

KLEMEN MEGLIČ

110

12

Matije Vere

MATEJ RAZPOTNIK

80

13

Matije Vere

MATIC GROJZDEK

70

14

Preddvor

PRIMOŽ MARINKO

60

15

C.6. Čolni

Osnovna šola

Ime priimek

Točke

Mesto

Orehek

DEJAN KOSMAČ

30

16

Cvetko Golar

MATEJ GROHAR

200

izven

Cvetko Golar

BOGDAN KLAŠNJA

130

izven

Cvetko Golar

JAN KOGOJ

120

izven

Orehek

JAKOB DREŠAR

90

izven

Orehek

PETER JERIČ

90

izven

 

C.7. Modeli jadrnic G

Osnovna šola

Ime priimek

Točke

Mesto

Matije Vere

JAKA ROMIH

uvrstitev na državno tekmovanje

Matije Vere

KLEMEN SPRUNK

 

 

C.8. Amatersko radiogoniometriranje

Osnovna šola

Ime priimek

Točke

Mesto

Venclja Perka

MARKO ŽANKAR

29

1

Venclja Perka

ROK LEMUT

33

2

Venclja Perka

BLAŽ BAJDE

34

3

Franceta Prešerna

DREJC KOVAČ

38

4

Franceta Prešerna

ŠENK BLAŽ

38

4

Franceta Prešerna

ROK MURKO

41,5

6

Preserje pri Radomljah

MAX GERČAR

51

7

 

C.9 Radijsko vodeni avtomobili

Osnovna šola

Ime priimek

Točke

Mesto

Marije Vere

ANŽE SINGER

10

1

Toma Brejca

GREGOR JANEŽIČ

15

2

Franceta Prešerna

DAVID BELJAN

20

3

Marije Vere

NACE MATIČIČ

40

4

Toma Brejca

BRANKO BRAČIČ

45

5

 

 


 

SODNIKI

 

PANOGA

Sodnik

Sodnik

Sodnik

A.4.2 Fisher Technik

Mitja Tavželj

Maja Naglič

 

A.6. Elektrotehnika in elektronika

Bogdan Sušnik

Metka Jemec

 

A.7.1. CICI CAD

Klemen Klemenc

Alenka Šmuc

Andrej Koložvari

A.8.1. Izdelava izdelka z elekt. ročnim orodjem

Milan Perne

Svetina Andrej

Marijan Mohorič

A.8.2. Lego Dacta

Deana Selko

Irena Pavlin

Simona Bizjak-Mrak

A.8.3. Tradicionalne tehnologije

Nataša Justin

Milena Tavželj

Anica Podobnik

A.8.4. Iz učenečeve domače delavnice

Milena Tavželj

Podobnik Anica

Nataša Justin

B.1. Razstava

Anica Podobnik

Justin Nataša

Milena Tavželj

B.2. Foto razstava

dr. Jurij Kurillo

Štefan Oštir

Marjan Kukec

B.3. Video filmi

Aleš Žitnik

 

 

C.1. Avtomobili

Janez Krapš

Janez Beguš

 

C.2 Rakete S3-A in  S3-B

Alenka Glastovec

Samo Zadravec

 

C.3 Raketoplani

Janez Zazvonil

Samo Zadravec

 

C.4 Jadralna letala

Simon Potočnik

Ciril Mrgole

Borut Likozar

C.5 Zmaji

Alenka Glastovec

Blanka Kren

 

C.6 Modelarski čolni

Mojca Podbelšek

Matevž Šifrar

Sonja Žitnik

C.8.1. Amatersko radiogoniometriranje

Peter Mauser

Martin Klanjšek

 

C.9.Daljinsko vodeni avtomobilski modeli

Janez Krapš

Janez Beguš

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ORGANIZACIJSKI ODBOR

 

Organizacijski odbor tekmovanja: Janez Zazvonil, Stanko Logar, Milan Perne, Mitja Tavželj, Bogdan Sušnik in Aleš Žitnik.

 

MENTORJI, KI SO PRIPRAVLJALI OTROKE

 

Otroke so pripravili mentorji: Alenka Glastovec, Alenka Pavlič, Alenka Šmuc, Andrej Jenko, Andrej Svetina, Andrej Zupanc, Anica Bekrič, Blanka Kren, Bogdan Sušnik, Borut Likozar, Ciril Mrgole, Danica Jančar, Deana Selko, Eda Berginc, Edi Bajt, Franc Vagner, Friderik Majhenič, Gašper Stegnar, Gregor Matos, Irena Pavlin, Jana Dolenc, Janez Beguš, Janez Krapš, Janez Zazvonil, Jelka Frelih, Jožica Senica-Zabret, Jožica Urukalo, Jure Osredkar, Klemen Klemenc, Maja Lebar, Maja Naglič. Majda Kovačec, Marija Dolenc, Marijan Mohorič, Matevž Šifrar, Matjaž Maretič, Metka Jemenc, Milan Perne, Milena Tavželj, Mirjana Kravcar, Miro Bašar, Mitja Tavželj, Francka Planinc, Mojca Podbelšek, Mojca Urankar, Mojca Zupan, Nejc Peternelj, Peter Kranjc, Polonca Kammermeier, Rado Stržinar, Samo Zadravec, Jani Novak, Aleš Žnidar Simon Potočnik, Tomaž Ahčin in Tončka Pirc.in še mnogo neimenovanih prizadevnih delavcev na gorenjskih šolah.

 


Ekipa  na državnem tekmovanju v Murski Soboti, 2. junija 2001

Vodja ekipe Janez Zazvonil OŠ Križe

 

 

Št.

Tekmovalna panoga

Osnovna šola

Ime priimek

Raz.

Mentor

1

A. 6.3. Predstavitev in zagovor elektro

A. T. Linhart

SITAR ŽIGA

8

Andrej Svetina

2

A.8.2. Lego Dacta 4.razred

Bistrica

DEMJAN VESTER

4

Mirjana Kravcer

3

A.8.4. Iz učenečeve domače delavnice

Cvetko Golar

FRANCI KALAN

7

Matevž Šifrar

4

A.8.4. Iz učenečeve domače delavnice

Cvetko Golar

PETER DAGARIN

6

Matevž Šifrar

5

A. 6.2. Predstavitev in zagovor nalog elektronike

Davorin Jenko

ANDREJ JENKO

7

Metka Jemec

6

A.6.3. Predstavitev in zagovor nalog iz konstrukcij elektroteh.

Davorin Jenko

GAŠPER ŠTIRN

7

Metka Jemec

7

A.6.1. Predst. in zagovor nalog in konstrukcij elektroteh.

Davorin Jenko

MATJAŽ MARKO

7

Metka Jemec

8

C.5.2 Ploščati zmaji

Dob

JURE ŠTOK

5

Samo Zadravec

9

C.2.1. Rakete

Dob

URBAN CVETKO

5

Samo Zadravec

10

C.2.2. Rakete S.3 Nacional

Dob

MALI MATEVŽ

7

Samo Zadravec

11

C.3 Raketoplani

Dob

MATJAŽ DEŽELA

6

Samo Zadravec

12

C.5.1 Škatlasti zmaji

Domžale

URŠKA PUTANEC

 

Peter Kranjc

13

C.2.1. Rakete

Franceta Prešerna

MATIC JOVANOVIČ

8

Mitja Tavželj

14

C.1. Vožnja avtomobilov v cilj

Helene Puhar

DENIS PAPLER

6

Andrej Jenko

15

A.8.3. Tradicionalne tehnologije

Jurij Vega

BLAŽ OREHEK

8

Danica Jančar

16

A.8.3. Tradicionalne tehnologije

Jurij Vega

MATEJA KAMENŠEK

8

Danica Jančar

17

A.6.2. Predstavitev in zagovor nalog iz konstrukcij s področja elektronike

Jurij Vega

NEJC KOKALJ

8

Danica Jančar

18

A.8.4. Iz učenečeve domače delavnice

Križe

MARUŠA CVEK

8

Janez Zazvonil

19

A.8.4. Iz učenečeve domače delavnice

Križe

MARTINA ORANIČ

8

Janez Zazvonil

20

C.5.2 Ploščati zmaji

Križe

JAN BOHINC

5

Janez Zazvonil

21

C.2.2. Rakete S.3 Nacional

Križe

METOD GRADIŠAR

7

Janez Zazvonil

22

C.3 Raketoplani

Križe

MIHA ZUPAN

4

Janez Zazvonil

23

C.9 Radijsko vodeni avtomobili

Marije Vere

ANŽE SINGER

5

Jožica Senica-Zabret

24

C.1. Vožnja avtomobilov v cilj

Matije Vere

GREGOR MEDIČ

7

Jožica Senica-Zabret

25

C.7. Modeli jadrnic G

Matije Vere

JAKA ROMIH

7

Jožica Senica-Zabret

26

C.7. Modeli jadrnic G

Matije Vere

KLEMEN SPRUNK

8

Jožica Senica-Zabret

27

A.8.2. Lego Dacta 4.razred

Mengeš

MATIC KAPŠ

4

Anica Bekrič

28

A.4.2 Fisher Technik

Poljane

MARKO PETERNELJ

7

Edi Bajt

29

A.4.2 Fisher Technik

Poljane

MATIC KISOVEC

7

Edi Bajt

30

B.3. Video

Preddvor

ŠPELA BOLJKA

8

Francka Planinc

31

B.1. Razstava

Preserje

ANDREJA ŠUŠTAR

 

Gregor Matos

32

B.1. Razstava

Simona Jenka

ANITA OMEJEC

8

Irena Pavlin

33

A.7.1. CiCiCad

Simona Jenka

LUKA MODRIJAN

8

Irena Pavlin

34

A.8.1. Električno ročno orodje

Staneta Žagarja

PETER REGOUC

8

Alenka Glastovec

35

A.8.1. Električno ročno orodje

Staneta Žagarja

GREGOR HRIBAR

8

Alenka Glastovec

36

C.5.1 Škatlasti zmaji

Staneta Žagarja

MATEJ MRAK

7

Milan Perne

37

B.1. Razstava

Stražišče

TANJA KOZJEK

 

Deana Selko

38

C.4 Jadralna letala

Šmartno v Tuhinju

MATEVŽ HOMAR

8

Simon Potočnik

39

C.6. Čolni

Toma Brejca

BORUT KEMPERLE

8

Mojca Podbelšek

40

C.9 Radijsko vodeni avtomobili

Toma Brejca

GREGOR JANEŽIČ

7

Mojca Podbelšek

41

C.6. Čolni

Toma Brejca

MARK BRAČIČ

4

Mojca Podbelšek

42

C.4 Jadralna letala

Toma Brejca

MIHA VUČKOVIČ

8

Mojca Podbelšek

43

C.8. Lov na lisico

Venclja Perka

MARKO ŽANKAR

8

Friderik Majhenič

44

C.8. Lov na lisico

Venclja Perka

ROK LEMUT

8

Friderik Majhenič

45

A.7.1. CiCiCad

Žirovnica

ROK FELDIN

8

Klemen Klemenc

 

B. Fotografije

15 kom

 

 

Jani Novak, Aleš Žnidar

 

B. Razstava

Toma Brejca

skupina učencev

8

Mojca Podbelšek

 

B. Razstava

Simona Jenka

skupina učencev

8

Irena Pavlin

 

B. Razstava

Stražišče

skupina učencev

8

Deana Selko

 

 

Za DUTP Aleš Žitnik Kranj, 17.5.2000

http://www2.arnes.si/~ljzpds8/dutp/