Srečanje mladih tehnikov Gorenjske, Bled 2002
Osnovna šola Franceta Prešerna Kranj
panoga Foto razstava
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
0 0 Vezovišek Maša 8 Marussig Jurij
0 0 Mihelič Mia 8 Marussig Jurij
3 0 Škapin Katja 8 Marussig Jurij
panoga Izdelava izdelka z elekt. ročnim orodjem
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
5 Mordej Ana 8 Marussig Jurij
5 Šenk Blaž 8 Marussig Jurij
panoga Rakete S3-A
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
8 16 Okorn Igor 8 Tavželj Mitja
panoga Razstava
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
0 Skok Zala 8 Marussig Jurij
0 Lukman Maja 6 Marussig Jurij
0 Pejašinovič David 6 Marussig Jurij
0 Okorn Vanja 8 Marussig Jurij
0 Mordej Ana 8 Marussig Jurij
0 Mihelič Mia 8 Marussig Jurij
0 Derguti Teja 6 Marussig Jurij
0 Borkovič Vesna 6 Marussig Jurij
09. maj 2002 Stran 1 od 33
Srečanje mladih tehnikov Gorenjske, Bled 2002
0 Šenk Blaž 8 Marussig Jurij
0 Vidic Tamara 8 Marussig Jurij
0 Mrak Anja 8 Marussig Jurij
0 Kaše Meta 8 Marussig Jurij
0 Lulič Alan 6 Marussig Jurij
0 Vugrin Matevž 6 Marussig Jurij
09. maj 2002 Stran 2 od 33
Srečanje mladih tehnikov Gorenjske, Bled 2002
Osnovna šola Žirovnica Žirovnica
panoga CICI CAD
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
10 33 KRAJNIK MARKO 8 FAJFAR BORUT
15 28 KLINAR NEJC 8 FAJFAR BORUT
panoga Foto razstava
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
0 0 MALI KLEMEN 6 NOVAK JANI
0 0 ARNEŽ GREGA 6 NOVAK JANI
09. maj 2002 Stran 3 od 33
Srečanje mladih tehnikov Gorenjske, Bled 2002
Osnovna šola Bistrica Tržič
panoga Fisher Technik
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
1 40 KORDEŽ MOHOR 6 ŠNOBEL EDVIN
5 35 ČEPIN SEBASTIJAN 5 ŠNOBEL EDVIN
19 31 ŠMEJIC MATIC 6 ŠNOBEL EDVIN
panoga Lego Dacta
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
2 44 LEGAT ROK 3 KRAVCAR MIRJANA
4 39 KUTNAR MATEVŽ 4 KRAVCAR MIRJANA
5 36 SNEDIC MATIC 3 KRAVCAR MIRJANA
6 34 MANDELC JURE 4 KRAVCAR MIRJANA
09. maj 2002 Stran 4 od 33
Srečanje mladih tehnikov Gorenjske, Bled 2002
Osnovna šola Domžale Domžale
panoga Fisher Technik
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
13 30 Vrščaj Matic 7 Tekavc Nuša
13 30 Flegar Nik 7 Tekavc Nuša
panoga Modelarski čolni
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
15 140 Tekavc Anže 6 Krajnc Peter
panoga Ploščati Zmaji
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
0 0 Petrič Polona 5 Krajnc Peter
panoga Razstava
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
0 Žibert Monika 4 PIrc Marjanca
0 Ilič Anže 4 Pirc Marjanca
0 Opeka Jilija 4 Pirc Marjanca
0 Prešeren Špela 4 Pirc Marjanca
0 Capek Rok 4 Janez Kavka
0 Antolin Klemen 4 Pirc Marjanca
3 gar. Putanec Urška 7 Krajnc Peter
Izdelk
3 gar. Pendič Kristina 7 Krajnc Peter
Izdelk
panoga Škatlasti zmaji
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
3 155 Putanec Urška 7 Krajnc Peter
4 150 Lunar Gregor 6 Krajnc Peter
09. maj 2002 Stran 5 od 33
Srečanje mladih tehnikov Gorenjske, Bled 2002
Osnovna šola Naklo Naklo
panoga Fisher Technik
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
19 22 Jaki Matej 8 Kovačec Majda
22 19 Šter Jure 8 Kovačec Majda
panoga Izdelava izdelka z elekt. ročnim orodjem
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
11 Habjan Anže 9 Kovačec Majda
11 Čebašek Jure 9 Kovačec Majda
panoga Lego Dacta
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
8 32 Dušak Martin 4 Kovačec Majda
9 31 Hudobivnik Martin 3 Kovačec Majda
panoga Razstava
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
0 Novak Špela 9 Kovačec Majda
0 Logonder Petra 9 Kovačec Majda
0 Marčun Vesna 9 Kovačec Majda
0 Kleindinst Matic 5 Kovačec Majda
0 Gale Miha 7 Kovačec Majda
0 Čebašek Jure 9 Kovačec Majda
0 Madžgalj Dejan 7 Kovačec Majda
0 Markič Uroš 9 Kovačec Majda
0 Mihelič Matic 9 Kovačec Majda
09. maj 2002 Stran 6 od 33
Srečanje mladih tehnikov Gorenjske, Bled 2002
Osnovna šola Šmartno v Tuhinju Laze v Tuhinju
panoga CICI CAD
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
7 35 Koncilija Matej 8 Potočnik Simon
panoga Daljinsko vodeni avtomobili
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
4 50 Homar Matevž 7 Potočnik Simon
5 70 Hribar Tomaž 6 Potočnik Simon
panoga Modelarski čolni
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
6 180 Lajmiš Florjan 7 Potočnik Simon
11 170 Bodlaj Sebastjan 7 Potočnik Simon
09. maj 2002 Stran 7 od 33
Srečanje mladih tehnikov Gorenjske, Bled 2002
Osnovna šola Simona Jenka Kranj
panoga CICI CAD
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
3 40 Slabe Leon 7 Šmuc Alenka
5 38 Mezgec Luka 7 Šmuc Alenka
panoga Fisher Technik
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
19 22 Mivšek Marko 8 Pavlin Irena
23 14 Arh Aleš 8 Pavlin Irena
panoga Izdelava izdelka z elekt. ročnim orodjem
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
2 Pavlin Nejc 8 Pavlin Irena
2 Majcen Anže 8 Pavlin Irena
panoga Razstava
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
0 Mihelčič Rožle 5 Pavlin Irena
0 Thaler Jaka 8 Pavlin Irena
0 Gale Tadej 8 Pavlin Irena
4 pladen Hafner Luka 0 Pavlin Irena
j
09. maj 2002 Stran 8 od 33
Srečanje mladih tehnikov Gorenjske, Bled 2002
Osnovna šola Križe Križe
panoga Daljinsko vodeni avtomobili
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
3 40 Perko Bojan 8 Zazvonil Janez
panoga Fisher Technik
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
5 35 Blagotinšek Viktor 8 Zazvonil Janez
panoga Foto razstava
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
1 0 Miščevič Žiga 0 Zazvonil Janez
1 0 Jazbec Cirli 0 Zazvonil Janez
2 0 Miščevič Rok 0 Zazvonil Janez
4 0 Bohinc Rok 0 Zazvonil Janez
panoga Rakete S3-B
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
5 15 Gradišar Metod 8 Zazvonil Janez
panoga Raketoplani
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
1 50 Zupan Miha 7 Zazvonil Janez
3 27 Kleindinst Žiga 7 Zazvonil Janez
panoga Razstava
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
0 ? ? 8 Zazvonil Janez
0 ? ? 1 Zazvonil Janez
0 ? ? 8 Zazvonil Janez
09. maj 2002 Stran 9 od 33
Srečanje mladih tehnikov Gorenjske, Bled 2002
Osnovna šola Matije Valjavca Preddvor
panoga Daljinsko vodeni avtomobili
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
0 diskv Gregorinčič Nace 3 Kalan Nuša
0 diskv Login Janez Nejc 3 Kalan Nuša
2 40 Tavželj Tomaj 7 Tavželj Milena
panoga Fisher Technik
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
15 29 Železnik Simon 8 Franci Vagner
16 28 Kok Jernej 8 Franci Vagner
panoga Izdelava izdelka z elekt. ročnim orodjem
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
3 Tičar Gašper 6 Vagner Franci
3 Tepina Boštjan 8 Franci Vagner
panoga Jadralna letala
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
0 0 Gartnar Andrej 7 Likozar Borut
5 108.1 Bodlaj Gašper 8 Likozar Borut
6
6 104.3 Rozman Miha 7 Likozar Borut
1
panoga Lego Dacta
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
7 33 Rožič Rok 3 Kalan Nuša
12 28 Likozar Nace 3 Kalan Nuša
panoga Modelarski čolni
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
19 110 Gregorc Primož 7 Likozar Borut
09. maj 2002 Stran 10 od 33
Srečanje mladih tehnikov Gorenjske, Bled 2002
panoga Rakete S3-A
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
2 222 Vidmar Jošt 5 Tavželj Milena
6 60 Tavželj Lenart 1 Tavželj Milena
7 21 Bolka Aleš 8 Tavželj Milena
09. maj 2002 Stran 11 od 33
Srečanje mladih tehnikov Gorenjske, Bled 2002
Osnovna šola Davorina Jenka Cerklje
panoga CICI CAD
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
9 34 Škrabar Miha 7 Tavželj Mitja
panoga Fisher Technik
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
9 32 Zakrajšek Matic 6 Mrgole Ciril
panoga Izdelava izdelka z elekt. ročnim orodjem
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
8 Porenta Ana 8 Tavželj Mitja
8 Sodnik Brane 8 Tavželj Mitja
panoga Lego Dacta
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
9 31 Meško Jakob 3 Mrgole Ciril
11 30 Jagodic Patrik 3 Mrgole Ciril
panoga Razstava
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
0 Ropret Maja 6 Tavželj Mitja
0 Kepic Rebeka 6 Tavželj Mitja
2 stoj. Črnič Maruša 6 Tavželj Mitja
Za
2 luč Sodnik Brane 8 Tavželj Mitja
09. maj 2002 Stran 12 od 33
Srečanje mladih tehnikov Gorenjske, Bled 2002
Osnovna šola Staneta Žagarja Kranj
panoga Izdelava izdelka z elekt. ročnim orodjem
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
1 Jenkole Simon 7 Perne Milan
1 Teran Matic 7 Perne Milan
panoga Ploščati Zmaji
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
2 155 Pavuna Christijan 3 Perne Milan
3 130 Indihar Rok 3 Perne Milan
panoga Škatlasti zmaji
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
1 200 Rajterič Aljoša 8 Glastovec Alenka
2 190 Mrak Matej 8 Glastovec Alenka
09. maj 2002 Stran 13 od 33
Srečanje mladih tehnikov Gorenjske, Bled 2002
Osnovna šola Mengeš Mengeš
panoga CICI CAD
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
6 35 Pirnat Janez 8 Dolenc Jana
12 31 Čemas Jernej 8 Bekrić Anica
panoga Fisher Technik
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
2 38 Planinec Zmago 7 Bekrić Anica
5 35 Vrankar Urban 8 Bekrić Anica
panoga Lego Dacta
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
1 48 Jagrič Tine 4 Dolenc Jana
3 41 Moneta Jaka 4 Dolenc Jana
09. maj 2002 Stran 14 od 33
Srečanje mladih tehnikov Gorenjske, Bled 2002
Osnovna šola Toma Brejca Kamnik
panoga Modelarski čolni
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
6 180 Bračič Mark 5 Osredkar Jurij
6 180 Janežič Gregor 8 Osredkar Jurij
09. maj 2002 Stran 15 od 33
Srečanje mladih tehnikov Gorenjske, Bled 2002
Osnovna šola Venclja Perka Domžale
panoga Fisher Technik
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
11 31 FIRBAS Filip 8 Majhenič Friderik
23 14 OGOREVC Matej 8 Majhenič Friderik
panoga Modelarski čolni
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
12 160 Ulčar Primož 6 Švegelj Slavko
15 140 Marolt Gašper 6 Švegelj Slavko
20 100 Juvan Miha 6 Švegelj Slavko
09. maj 2002 Stran 16 od 33
Srečanje mladih tehnikov Gorenjske, Bled 2002
Osnovna šola Marije Vere Kamnik
panoga Daljinsko vodeni avtomobili
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
0 diskv Singer Anže 6 Pavlič Alenka
6 100 Chiappolini David 8 Pavlič Alenka
panoga Jadralna letala
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
13 32.00 Žebovec Srečko 8 Pavlič Alenka
panoga Jadrnice
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
1 Gradišek Marko 8 Senica Jožica
Zabret
2 Romih Jaka 8 Senica Jožica
Zabret
panoga Modelarski čolni
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
4 190 Razpotnik Matej 6 Pavlič Alenka
12 160 Arh Miha 6 Pavlič Alenka
panoga Rakete S3-B
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
3 132 Pajek Luka 6 Pavlič Alenka
4 117 Grojzdek Grega 6 Pavlič Alenka
09. maj 2002 Stran 17 od 33
Srečanje mladih tehnikov Gorenjske, Bled 2002
Osnovna šola Antona Tomaža Linharta Radovljica
panoga Izdelava izdelka z elekt. ročnim orodjem
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
10 Praprotnik Florjan 7 Svetina Andrej
10 Podgornik Miha 7 Svetina Andrej
panoga Konstruiranje z elektronsko zbirko
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
2 Podgornik Jan 8 Celar Janez
3 Vidovič Blaž 8 Celar Janez
09. maj 2002 Stran 18 od 33
Srečanje mladih tehnikov Gorenjske, Bled 2002
Osnovna šola Mesto Škofja Loka
panoga Fisher Technik
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
17 28 Gros Urban 7 Peternel Andrej
panoga Jadralna letala
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
4 109.4 Koplan Andrej 7 Peternel Andrej
1
9 90.00 Krajnik Jan 6 Peternel Andrej
10 88.00 Šifrer Jernej 7 Peternel Andrej
11 82.00 Kočar Allen 8 Peternel Andrej
panoga Modelarski čolni
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
20 100 Košir Luka 6 Peternel Andrej
panoga Rakete S3-A
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
4 102 Pintar Matevž 8 Peternel Andrej
5 87 Franko Matic 8 Peternel Andrej
09. maj 2002 Stran 19 od 33
Srečanje mladih tehnikov Gorenjske, Bled 2002
Osnovna šola Toneta Čufarja Jesenice
panoga CICI CAD
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
1 44 FRELIH MATJAŽ 8 KLEMENC KLEMEN
2 43 DOLŽAN NIKO 8 KLEMENC KLEMEN
panoga Fisher Technik
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
3 37 TOMAŽIČ DANI 7 URUKALO JOŽICA
panoga Izdelava izdelka z elekt. ročnim orodjem
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
9 REKAR DAG 8 KLEMENC KLEMEN
9 MIHAJLOVSKI MILAN 8 KLEMENC KLEMEN
panoga Video
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
1 20 SONC MARTIN 7 REICHMAN MARIJA
2 18 JELENC JERA 8 REICHMAN MARIJA
3 16 TWRDY VIKI 7 REICHMAN MARIJA
3 16 KOVAČEVIĆ BEHARA 7 REICHMAN MARIJA
4 10 MILONIK ŠPELA 8 REICHMAN MARIJA
4 10 VOROBEC MARINA 7 REICHMAN MARIJA
4 10 MARKOVIĆ MILENA 7 REICHMAN MARIJA
4 10 ŠTRAVS NINA 8 REICHMAN MARIJA
4 10 PEHAĐIĆ OLDINA 7 REICHMAN MARIJA
4 10 ŽUNEC ALEN 7 REICHMAN MARIJA
4 10 GAŠPERIN INES 7 REICHMAN MARIJA
4 10 DEMŠAR SIMONA 7 REICHMAN MARIJA
4 10 FAJIĆ INDIRA 8 REICHMAN MARIJA
4 10 ŽURMAN NINA 7 REICHMAN MARIJA
09. maj 2002 Stran 20 od 33
Srečanje mladih tehnikov Gorenjske, Bled 2002
Osnovna šola Orehek Kranj
panoga CICI CAD
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
11 33 Ritlop Klemen 8 Ahčin Tomaž
panoga Daljinsko vodeni avtomobili
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
0 diskv Zevnik Jošt 8 Ahčin Tomaž
panoga Izdelava izdelka z elekt. ročnim orodjem
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
6 Drešar Jakob 8 Ahčin Tomaž
6 Prelog Miha 8 Ahčin Tomaž
panoga Jadralna letala
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
777 0 Kosmač Dean 7 Ahčin Tomaž
panoga Modelarski čolni
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
3 190 Košir Tilen 8 Ahčin Tomaž
6 180 Krumpestar Miha 8 Ahčin Tomaž
panoga Rakete S3-A
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
0 diskv Primožič Jan 8 Ahčin Tomaž
09. maj 2002 Stran 21 od 33
Srečanje mladih tehnikov Gorenjske, Bled 2002
Osnovna šola Jurija Vege Moravče
panoga Fisher Technik
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
26 15 Novak Ambrož 7 Jančar Danica
panoga Konstruiranje z elektronsko zbirko
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
1 Stegnar Gašper 8 Jančar Danica
panoga Lego Dacta
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
13 26 Ivartnik Luka 3 Jančar Danica
panoga Tradicionalne tehnologije
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
1 50 Zajc Neva 8 Jančar Danica
1 50 Kocjančič Tadeja 7 Jančar Danica
09. maj 2002 Stran 22 od 33
Srečanje mladih tehnikov Gorenjske, Bled 2002
Osnovna šola Poljane Poljane
panoga Avtomobili
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
2 270 Bradeško Marko 8 Bajt Edi
3 210 Buh Tomaž 7 Bajt Edi
panoga Fisher Technik
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
5 35 Kisovec Matic 8 Bajt Edi
9 32 Peternelj Marko 8 Bajt Edi
panoga Izdelava izdelka z elekt. ročnim orodjem
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
7 Stržinar Tomaž 8 Bajt Edi
7 Dolenc Gašper 8 Bajt Edi
panoga Modelarski čolni
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
14 150 Oblak Simon 7 Bajt Edi
17 130 Justin Matej 7 Bajt Edi
09. maj 2002 Stran 23 od 33
Srečanje mladih tehnikov Gorenjske, Bled 2002
Osnovna šola Dob Dob
panoga Jadralna letala
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
2 120.0 Cerar Tadej 8 Zadravec Samo
0
7 106.0 Koderman Tadej 8 Zadravec Samo
0
panoga Modelarski čolni
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
5 190 Mali Matevž 6 Zadravec Samo
22 70 Cvetko Urban 6 Zadravec Samo
panoga Ploščati Zmaji
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
0 0 Mezek Sašo 5 Kren Blanka
1 170 Resnik Matjaž 5 Kren Blanka
panoga Rakete S3-A
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
1 231 Zalokar Jože 6 Zadravec Samo
3 115 Dimc Milena 6 Zadravec Samo
panoga Rakete S3-B
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
1 205 Erbežnik Peter 6 Zadravec Samo
2 172 Prašnikar David 6 Zadravec Samo
panoga Raketoplani
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
2 28 Štok Jure 6 Zadravec Samo
4 10 Kovič Blaž 6 Zadravec Samo
panoga Škatlasti zmaji
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
09. maj 2002 Stran 24 od 33
Srečanje mladih tehnikov Gorenjske, Bled 2002
5 105 Hrovat Maja 5 Kren Blanka
09. maj 2002 Stran 25 od 33
Srečanje mladih tehnikov Gorenjske, Bled 2002
Osnovna šola Stražišče Kranj
panoga CICI CAD
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
16 26 Nastran Miha 8 Selko Deana
18 24 Lukša Sašo 8 Selko Deana
panoga Izdelava izdelka z elekt. ročnim orodjem
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
4 Kern Miha 8 Selko Deana
4 Eržen Gregor 8 Selko Deana
panoga Jadralna letala
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
777 0 Polanič Jaka 5 Selko Deana
panoga Rakete S3-A
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
9 4 Pelzel Dejan 5 Selko Deana
panoga Razstava
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
0 Ješe Urška 7 Selko Deana
0 Brezar Vesna 1 Selko Deana
0 Šubic Tina 8 Selko Deana
0 Kern Miha 8 Selko Deana
0 Mohorič Eva 8 Selko Deana
0 Mazi Špela 8 Selko Deana
0 Balanč Barbara 8 Selko Deana
0 Ušlakar Andraž 8 Selko Deana
0 Lukša Sašo 8 Selko Deana
0 Verdnik Gregor 8 Selko Deana
0 Plut Luka 7 Selko Deana
09. maj 2002 Stran 26 od 33
Srečanje mladih tehnikov Gorenjske, Bled 2002
0 Benedik Janez 8 Selko Deana
0 Jelič Klemen 7 Selko Deana
0 Eržen Gregor 7 Selko Deana
0 Pogačnik Klemen 6 Selko Deana
0 Šernek Uroš 6 Selko Deana
0 Ziherl Anja 8 Selko Deana
0 Ziherl Anja 8 Selko Deana
0 Vaupotič Špela 8 Selko Deana
0 Malec Špela 8 Selko Deana
0 Draksler Andrej 7 Selko Deana
0 Šparovec Matevž 8 Selko Deana
09. maj 2002 Stran 27 od 33
Srečanje mladih tehnikov Gorenjske, Bled 2002
Osnovna šola Cvetka Golarja Škofja Loka
panoga Avtomobili
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
1 290 Logar Žiga 8 Šifrar Matevž
panoga CICI CAD
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
8 35 Gvardjančič Anže 7 Stržinar Rado
13 30 Slabe Borut 7 Stržinar Rado
panoga Daljinsko vodeni avtomobili
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
1 0 Bernik Rok 8 Šifrar Matevž
panoga Modelarski čolni
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
1 200 Kogoj Jan 7 Šifrar Matevž
2 190 Drole Žiga 8 Šifrar Matevž
6 180 Drole Anže 8 Šifrar Matevž
18 120 Klašnja Bogdan 7 Šifrar Matevž
panoga Razstava
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
1 hrošč Goričanec Bojan 8 Šifrar Matevž
5 svečni Gartner Andraž 0 Stržinar Rado
k
6 lokom Drole Anže 0 Stržinar Rado
otiva
09. maj 2002 Stran 28 od 33
Srečanje mladih tehnikov Gorenjske, Bled 2002
Osnovna šola Prežihovega Voranca Jesenice
panoga CICI CAD
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
19 23 Merčetič Matjaž 8 Višnar Bogdan
09. maj 2002 Stran 29 od 33
Srečanje mladih tehnikov Gorenjske, Bled 2002
Osnovna šola Ivana Groharja Škofja Loka
panoga CICI CAD
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
14 28 Gaber Jerneja 8 Krapš Janez
17 24 Hasanovič Ervina 8 Krapš Janez
panoga Foto razstava
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
1 0 Kekec Vida 7 Beguš Janez
2 0 Knific Katja 7 Beguš Janez
09. maj 2002 Stran 30 od 33
Srečanje mladih tehnikov Gorenjske, Bled 2002
Osnovna šola 16.decembra Mojstrana
panoga Fisher Technik
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
4 36 KAMENŠČAK IGOR 7 VIŠNAR JOŽICA
21 21 LANGUS PRIMOŽ 7 VIŠNAR JOŽICA
panoga Tradicionalne tehnologije
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
2 45 Kamenščak Igor 7 VIŠNAR JOŽICA
2 45 Langus Primož 7 VIŠNAR JOŽICA
2 45 Teraž Grega 7 VIŠNAR JOŽICA
09. maj 2002 Stran 31 od 33
Srečanje mladih tehnikov Gorenjske, Bled 2002
Osnovna šola Šenčur Šenčur
panoga Jadralna letala
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
1 126.0 KERN LUKA 6 ROZMAN ZDENKA
0
3 119.0 HUDOBIVNIK MATEJ 7 ROZMAN ZDENKA
0
8 99.00 KERN MATJAŽ 6 ROZMAN ZDENKA
12 35.00 HUDOBIVNIK LUKA 5 ROZMAN ZDENKA
09. maj 2002 Stran 32 od 33
Srečanje mladih tehnikov Gorenjske, Bled 2002
Osnovna šola Ivana Tavčarja Gorenja vas
panoga CICI CAD
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
4 39 POLJANEC BOŠTJAN 8 PODOBNIK ANICA
panoga Fisher Technik
mesto rezulta priimek in ime tekmovalca razred priimek in ime
18 24 SLABE DOMINIK 7 PODOBNIK ANICA
23 14 ERŽEN GORAZD 7 PODOBNIK ANICA
09. maj 2002 Stran 33 od 33