Statistika Astronomskega krožka Gimnazije Šentvid-Ljubljana
- od leta 1990 naprej.


OPOZORILO

Statistika se v okviru razpoložljivega časa in novih informacij dopolnjuje.



Program za leto 1990/1991

1.) Člani astronomskega krožka v šolskem letu 1990/1991:
(začeli 20.11.1990)
Ime             Priimek        Razred
1)  David       Tomšič         2.d
2)  Boštjan     Troha          2.g
3)  Jože        Prudič         4.?
4)  Rok         Šešek          2.c 
5)  Stojan      Rančič         2.c   
6)  Mojca       Skalar         2.c
    Samo        Vehovec        2.c ??     
.
.
.

2.) Člani astronomskega krožka v šolskem letu 1991/1992:
(začeli ??.9.1991)
Ime             Priimek        Razred
1)  Boštjan     Troha          3.g
2)  Žiga        Budja          1.d 
3)  Marko       Giacomelli     1.f
4)  Matej       Medved         1.f
5)  Primož      Dolenc         1.f
6)  Robert      Rupnik         1.f
7)  Robert      Robas          1.f
8)  Marko       Debeljak       1.f
9)  Sanja       Kmetec         2.f ?
10) Savo        Živkovič       1.f
11) Irena       Mozetič        2.f ?
12) Klemen      Kavčič         1.f
13) Boštjan     Bašelj         1.f 
14) Mitja       Kregar         1.c
15) Marko       Knez           1.c 
16) Aleš        Veren          3.g 
17) Gregor      Valentinčič    3.g 

3.) Člani astronomskega krožka v šolskem letu 1992/1993:
(začeli 5.10.1992)
Ime             Priimek        Razred
1)  Boštjan     Troha          4.g
2)  Gregor      Zaletel        1.c
3)  Žiga        Budja          2.d 
4)  Marko       Giacomelli     2.f
5)  Matej       Medved         2.f
6)  Primož      Dolenc         2.f
7)  Robert      Rupnik         2.f
8)  Robert      Robas          2.f
9)  Marko       Debeljak       2.f
10) Sanja       Kmetec         3.f 
11) Savo        Živkovič       2.f
12) Irena       Mozetič        3.f 
13) Klemen      Kavčič         2.f
14) Boštjan     Bašelj         2.f 
15) Mitja       Kregar         2.c
16) Marko       Knez           2.c 
17) Stanka      Magister       1.d
18) Maja        Tomšič         1.e
19) Hana        Rohaček        1.g
20) Tjaša       Smrekar        1.g
21) Matjaž      Koncilija      1.f
22) Klemen      Žagar          1.f 

4.) Člani astronomskega krožka v šolskem letu 1993/1994:
(začeli 25.10.1993)
Ime             Priimek        Razred
1)  Marko       Giacomelli     3.f
2)  Primož      Dolenc         3.f
3)  Žiga        Budja          3.d
4)  Robert      Rupnik         3.f
5)  Marko       Debeljak       3.f
6)  Matej       Medved         3.f
7)  Robert      Robas          3.f
8)  Sanja       Kmetec         4.f 
9)  Savo        Živkovič       3.f
10) Irena       Mozetič        4.f 
11) Klemen      Kavčič         3.f
12) Boštjan     Bašelj         3.f
13) Gašper      Šušteršič      1.f
14) Andraž      Petrovič       1.f 
15) Jure        Ložar          1.f
16) Jure        Cedilnik       1.f
17) Stanka      Magister       2.d
18) Maja        Tomšič         2.e
19) Hana        Rohaček        2.g
20) Tjaša       Smrekar        2.g
21) Gregor      Zaletel        2.c
22) Jure        Stanisavljevič 1.d
23) Boštjan     Golob          1.d
24) Urban       Sila           1.g
25) Aleš        Skvarča        1.d
26) Borut       Mavrič         1.d
27) Matej       Markovec       1.d 
28) Matjaž      Koncilija      2.f
29) Tomaž       Štimec         1.d
30) Klemen      Žagar          2.f
31) Tomaž       Ščuka          1.c
32) Mitja       Kregar         3.c
33) Marko       Knez           3.c 
34) Simon       Barut          1.d
35) Petra       Štrus          1.d 
36) Petra       Ložar          1.e
37) Tanja       Benko          1.d
38) Anja        Tarmon         1.d
39) Luka        Ravnik         1.f
40) Damjan      Šterk          1.f
41) Igor        Arne Stančič   1.d    

5.) Člani astronomskega krožka v šolskem letu 1994/1995:
(začeli 14.11.1994)
Ime             Priimek        Razred 
1)  Tomaž       Ščuka          2.c
2)  Matej       Rozman         2.f
3)  Andraž      Petrovič       2.f 
4)  Borut       Wagner         4.c
5)  Jan         Leskovar       1.e
6)  Tomaž       Kregar         1.e
7)  Luka        Bijelič        1.e
8)  Jure        Ložar          2.f
9)  Damjan      Šterk          2.f
10) Tanja       Korošec        2.b
11) Irena       Lušenc         2.b
12) Petra       Ložar          2.b
13) Urban       Sila           2.g
14) Roman       Kimovec        2.g
15) Gašper      Šušteršič      2.f
16) Tomaž       Štimec         2.d
17) Jure        Stanisavljevič 2.d
18) Jure        Cedilnik       2.f
19) Aleš        Skvarča        2.d
20) Matjaž      Sokač          1.f
21) Žagar       Klemen         3.f
22) Matjaž      Koncilija      3.f
23) Ložar       Špela          1.b
24) Tina        Zaletel        1.b
25) Gregor      Zaletel        3.c
26) Martina     Jurkovič       1.b
27) Rok         Ružič          2.b
28) Luka        Borzatta       2.b
29) Tina        Čemuta         2.b
30) Stanka      Magister       3.d
31) Marko       Cedilnik       1.b
32) Tomaž       Goslar         1.b
33) Žiga        Budja          4.d
34) Urša        Pate           2.e
35) Ana         Ruter          2.e
36) Katja       Zakrajšek      2.g Gimnazija Bežigrad
37) Nina        Cankar         2.a
38) Gabi        Nedič          1.b
39) Miha        Potrpin        2.b
40) Jernej      Kozlevčar      2.b

6.) Člani astronomskega krožka v šolskem letu 1995/1996:
(začeli 6.11.1995)
Ime             Priimek        Razred 
1)  Luka        Kavčič         1.c
2)  Zoran       Fabič          1.c 
3)  Bine        Šarabon        1.e
4)  Nebojša     Furlan         1.c 
5)  Damjan      Šterk          3.f
6)  Tomaž       Ščuka          3.c
7)  Gašper      Šušteršič      3.f
8)  Jernej      Vidmar         Škofovi Zavodi
9)  Tomaž       Goslar         2.b  
10) Marko       Cedilnik       2.b
11) Špela       Ložar          2.b
12) Damjan   Jerina (Rajapakse)1.e
13) Primož      Ovčak          1.c
14) Leon        Nastav         1.c
15) Andraž      Petrovič       3.f
16) Matej       Rozman         3.f
17) Jure        Cedilnik       3.f
18) Gabi        Nedič          2.b
19) Jernej      Jeromen        1.h
20) Jernej      Požek          1.h
21) Sašo        Smrke          1.h
22) Jaka        Marinič        1.c
23) Jure        Kunc           1.c
24) Gašper      Mis            1.c
25) Marko       Parabucki      1.c
26) Primož      Bertoncelj     1.c

  • Primer neobveznega preverjanja lastnega znanja pridobljenega pri Astronomskem krožku. Oglej si testtel.doc iz leta 1996. ---------------------------------- 7.) Člani astronomskega krožka v šolskem letu 1996/1997: (začeli 7.10.1996) Ime Priimek Razred 1) Gregor Vertačnik 1.e 2) Koncilija Andrej 1.e 3) Jan Kovač 1.e 4) Simon Isakovič 2.f 5) Nemeš Tonči 2.f 6) Mihor Peter 2.d 7) Tadej Jelovčan 2.d 8) Urh Luka 1.e 9) Marko Ovčar 1.e 10) Nejc Šefman 1.f 11) Anže Žagar 1.f 12) Katja Vugrin 1.a 12) Primož Marinšek ?? 14) Janez Vene 1.c 15) Irena Vegan 2.e 16) Andraž Vatovec 2.e 17) Bine Šarabon 2.e 18) Blaž Rebolj 2.e 19) Metka Kralj 2.g 20) Jasna Turk 2.g 21) Tomaž Ščuka 4.c 22) Jernej Vidmar Škofijska gimnazija 23) Tomaž Goslar 3.b 24) Marko Cedilnik 3.b 25) Polona Zapušek 1.c 26) Jerneja Vrhovec 1.c 27) Blaž Jelenc 1.c 28) Matej Maček 1.f 29) Samo Baškovč 2.g 30) Damjan Šterk 4.f 31) Gašper Šušteršič 4.f 32) David Badovinac 2.g 33) Samo Smolej 1.g 34) Jure Ninčevič 1.e 35) Gašper Sadar 1.g 36) Samo Vujanič ??? 37) Matej Cerk 2.f 38) Šeruga ??? 2.g 8.) Člani astronomskega krožka v šolskem letu 1997/1998: (začeli 29.9.1997) Ime Priimek Razred 1) Petra Sladek 1.c 2) Tomaž Vargazon 2.e 3) Gregor Vertačnik 2.e 4) Anže Žagar 2.f 5) Nejc Šefman 2.f 6) Mis Gašper 2.d 7) Gregor Goslar 1.c 8) Urh Luka 1.c 9) Marko Ovčak 2.e 10) Andrej Koncilija 2.e 11) Aleš Hren 1.e 12) Sašo Molk 1.e 13) Anže Javornik 1.f 14) Katarina Drakšler 1.e 15) Gregor Voljavec 1.e 16) Alenka Babnik 1.e 17) Kristina Slana 1.e 18) Živa Trtnik 1.e 19) Primož Marinšek 2.c 20) Blaž Jelenc 2.c 21) Peter Mihor 3.d 22) Blaž Rebolj 3.e 23) Bine Šarabon 3.e 24) Damjan Jerina 3.e 25) Gašper Sadar 2.g 26) Anže Jutraž 1.g 27) 28) Janez Štravs 1.c 29) Janez Vene 2.c 30) Tine Logonder 2.d 31) Luka Naglič 1.e 32) Žiga Vodušek 1.e 33) Anja Čerin 1.f 34) Jelena Cvetkovič 1.b 35) Rok Starič 1.f 36) Andrej Laurenčič 1.b 37) Urban Prijatelj 1.b 38) Miha Žebre 1.g 39) Tadej Posavec 2.f 40) Rok Rutar 2.f 9.) Člani astronomskega krožka v šolskem letu 1998/1999: (začeli 19.10.1998) Ime Priimek Razred 1) Jelena Cvetkovič 2.b 2) Petra Sladek 2.c 3) Matej Maček 3.f 4) Anja Čerin 2.f 5) Mitja Šiška 1.c 6) Peter Mihor 4.d 7) Rok Starič 2.f 8) Igor Tarlanovič 1.c 9) Peter Novak 1.c 10) Gregor Kern 1.c 11) David Božič 1.c 12) Igor Prešern 1.c 13) Marko Jerman 1.f 14) Aleš Lazar 1.f 15) Katja Habjanič 1.f 16) Barbara Toman 1.f 17) Nataša Novak 1.f 18) Andrej Koncilija 3.e 19) Gregor Vertačnik 3.e 20) Uroš Glavina 1.f 21) Vito Klavora 1.g 10.) Člani astronomskega krožka v šolskem letu 1999/2000: (začeli 11.10.1999) Ime Priimek Razred 1) Jelena Cvetkovič 3.b 2) Gregor Goslar 3.c 3) Gregor Šekoranja 3.c 4) Tomaž Kunaver 1.c 5) Mitja Šiška 2.c 6) Teo Novak 1.e 7) Klemen Kocjančič 1.a 8) Matjaž Alič 1.a 9) Igor Prešern 2.c 10) Uroš Glavina 2.f 11) Peter Mihor bivši dijak (študent) 12) Gregor Vertačnik 4.e 13) Rok Starič 3.f
    11.) Člani astronomskega krožka v šolskem letu 2000/2001: (začeli 6.11.2000, prvič v 11. letih se nam je zgodilo, da so nam na šoli z oglasne deske strgali vabilo za astronomski krožek (kar 2X); so pa 3d očala ostala na oglasni deski kar cel mesec,to je vzpodbudno) Ime Priimek Razred 1) Irena Košir 1.f 2) Kolarič Dejan 1.f 3) Mitja Šiška 3.c 4) Teo Novak 2.e 5) Matija Kastelic 2.c 6) Nejc Janež 1.f 7) Peter Mihor študent 8) Peter Novak 3.c 9) Klemen Kocjančič 2.a 10) Matjaž Alič 2.a 11) Igor Prešern 3.c 12) Gregor Goslar 4.c
    12.) Člani astronomskega krožka v šolskem letu 2001/2002: (začeli 22.10.2001) Ime Priimek Razred 1) Kristina Meršak 1.a 2) Dejan Kolarič 2.f 3) Mitja Šiška 4.c 4) Klemen Blokar 2.f 5) Matija Kastelic 3.c 6) Peter Mihor študent 7) Nejc Dolinšek 1.c 8) Grega Hlupič 1.b 9) Matjaž Alič 2.a 10) Igor Prešern 4.c 11) David Božič 1.c 12) Nina Pogačnik 1.a 13) Nejc Janež 2.f 14) Mina Hiršman 3.f 15) Rok Mališnik 1.c 16) Tadej Gregl 1.c 17) Šiška Igor 1.c
    13.) Člani astronomskega krožka v šolskem letu 2002/2003: (začeli 21.10.2002) Ime Priimek Razred 1) Kristina Meršak 2.a 2) Nina Pogačnik 2.a 3) Dejan Kolarič 3.f 4) Mitja Šiška - študent fiz. 5) Klemen Blokar 3.f 6) Matija Kastelic 4.c 7) Peter Mihor - študent fiz. 8) Rok Mališnik 2.c 9) David Božič 2.c 10) Rok A.Brstovšek 2.c 11) Irena Pretnar 2.a? 12) Aida Handanovič 2.a 13) Petra Juvan 2.a 14) Živa Herga 15) Matjaž Alič ????? 2.a 16) Dunja Ropret 1.d 17) Gregor Vertačnik - študent fiz. 18) Petra Bokal 1.d 19) Hrast Kladnik 2.a
    14.) Člani astronomskega krožka v šolskem letu 2003/2004: (začeli 20.10.2003) Ime Priimek Razred 1) Špela Sadar 1.c 2) Aljaž Nedog 1.c 3) Dejan Kolarič 4.f 4) Mitja Šiška - študent ekonomije 5) Klemen Blokar 4.f 6) Matija Kastelic 4.c 7) Peter Mihor - študent fiz. 8) Dunja Ropret 2.d 9) Gregor Vertačnik - študent fiz. 10) David Božič 3.c 11) Borut Wagner - mladi raziskovalec 12) Petra Bokal 2.d (f?) 13) Miha Godnič 3. raz OŠ Vita Krajgerja 14) Urša Remžgar 3.f 15) Žiga Kotnik 4.g bivši
    15.) Člani astronomskega krožka v šolskem letu 2004/2005: (začeli 11.10.2004) Ime Priimek Razred 1) Aljaž Nedog 2.c 2) Dejan Kolarič 4.f bivši 3) Mitja Šiška - študent ekonomije 4) Klemen Blokar 4.f bivši 5) Matija Kastelic 4.c bivši 6) Peter Mihor - študent fiz. 7) Gregor Vertačnik - študent fiz. 8) Borut Wagner - mladi raziskovalec 9) Petra Bokal 3.d 10) Žiga Kotnik 4.g bivši 11) Andrej Lajovic - študent kemije Ob informativnem dnevu so nam strgali plakat, zakaj?
    16.) Člani astronomskega krožka v šolskem letu 2005/2006: (začeli - neuradno 19.9.2005) Ime Priimek Razred 1) Jernej Šorn 3.f 2) Dejan Kolarič - študent fiz. 3) Mitja Šiška - študent ekonomije 4) Klemen Blokar - študent fiz. 5) Matija Kastelic - študent fiz. 6) Peter Mihor - študent fiz. 7) Gregor Vertačnik - diplomirani meteorolog 8) Borut Wagner - mladi raziskovalec, elektro 9) Domen Mavrič 3.f 10) Matevž Cerar 3.f 11) Andrej Lajovic - študent kemije 12) Eva Potočnik 2.b 13) Lucija Urh 2.b 14) Nataša Krznar 4.g 15) Špela Bukovnik 2.b 17) Luka Paragi 2.d 18) Barbara Luštrek 2.b 18) Ana Levec 2.b
    17.) Člani astronomskega krožka v šolskem letu 2006/2007: (začeli - 2.10.2006) Ime Priimek Razred 1) Sašo Koderman 1.a 2) Elizabeta Blokar 1.c 3) Manca Černivec 1.c 4) Anja Sagadin 1.b 5) Anamarija Mis 1.a 6) Ida Kraševec 1.b 7) Dejan Kolarič - študent fiz. 8) Klemen Blokar - študent fiz. 9) Matija Kastelic - študent fiz. 10) Peter Mihor - študent fiz. 11) Gregor Vertačnik - diplomirani meteorolog - podiplomski študij 12) Borut Wagner - mladi raziskovalec, elektro 13) Andrej Lajovic - študent kemije 14) Jure Varlec - študent fiz.

  • 18.) Člani astronomskega krožka v šolskem letu 2007/2008: (začeli - 8.10.2007) Ime Priimek Razred 1) Tibor Bolha 1.b 2) Gaja Mraz 1.b 3) Matej Galič 3.c 4) Martin Lesar 3.c 5) Peter Skubic 3.c 6) Primož Jeraj 3.c 7) 8) 9) Ida Kraševec 2.b 10) Sašo Koderman ? 2.a 11) Boglarka Csik 1.f 12) Bor Mlekuz 1.f 13) Dejan Kolarič - študent fiz. 14) Klemen Blokar - študent fiz. 15) Matija Kastelic - študent fiz. 16) Peter Mihor - študent fiz. 17) Gregor Vertačnik - diplomirani meteorolog - podiplomski študij 18) Borut Wagner - mladi raziskovalec, elektro 19) Andrej Lajovic - mladi raziskovalec, kemija 20) Jure Varlec - študent fiz. 21) Gašper Šušteršič - mladi raziskovalec, strojna
    19.) Člani astronomskega krožka v šolskem letu 2008/2009: (začeli - 6.10.2008) Ime Priimek Razred 1) Ida Kraševec 3.b 2) Anže Frantar 1.e 3) Bor Mlekuz 2.f 3) Marko Ceferin 2.f ) Dejan Kolarič - študent fiz. ) Klemen Blokar - študent fiz. ) Matija Kastelic - študent fiz. ) Peter Mihor - študent fiz. ) Gregor Vertačnik - diplomirani meteorolog - podiplomski študij ) Andrej Lajovic - mladi raziskovalec, kemija ) Jure Varlec - študent fiz.
    20.) Člani astronomskega krožka v šolskem letu 2009/2010: (začeli - 12.10.2009, neformalno že prej) - delo prevzemata nova mentorja Klemen Blokar in ing. kemije Andrej Lajovic, spremljevalec prof. Zorko Vičar Ime Priimek Razred 1) Ida Kraševec 4.b 2) Gaj Žižek 1.e 3) Bor Mlekuz 3.f (stara st. 041 589 797) 4) Marko Ceferin 3.f 5) Ana Peklaj 2.b 6) Gaja Mraz 2.b ) Dejan Kolarič - študent fiz. ) Matija Kastelic - študent fiz. ) Peter Mihor - študent fiz. ) Gregor Vertačnik - diplomirani meteorolog - podiplomski študij ) Jure Varlec - študent fiz. (Štajerska)
    21.) Člani astronomskega krožka v šolskem letu 2010/2011: (začeli - 4.10.2010, neformalno že prej) - mentorja Klemen Blokar in ing. kemije Andrej Lajovic Ime Priimek Razred 1) Gaj Žižek 2.e 2) Tjaša Štekelj 3.a 3) Nastja Narondini 3.a 4) Bor Mlekuž 4.f 5) Rebeka Lavrenčič 3.b 6) Go Dimec Komar 3.b 7) Sara Čufer 3.b 8) Gaja Mraz ) Ida Kraševec - študentka ke. ) Dejan Kolarič - študent fiz. ) Matija Kastelic - študent fiz. ) Peter Mihor - študent fiz. ) Gregor Vertačnik - diplomirani meteorolog - podiplomski študij ) Jure Varlec - študent fiz. (Štajerska)
    22.) Člani astronomskega krožka v šolskem letu 2011/2012: (začeli - 5.9.2011) - mentorja Klemen Blokar in ing. kemije Andrej Lajovic Ime Priimek Razred 1) Urša Belec 2.f 2) Urša Klun 2.f 3) Gaj Žižek 3.e 4) Tilen Novak Danieli 3.e 5) Sandra Šušteršič 2.f 6) Domen Kosmač 4.a (tudi let. modelar) 7) Nastja Marondini 4.a 8) Matej Rabzelj 1. 9) David Maloča 1. ) Ida Kraševec - študentka ke. ) Dejan Kolarič - študent fiz. ) Matija Kastelic - študent fiz. ) Peter Mihor - študent fiz. ) Gregor Vertačnik - diplomirani meteorolog - podiplomski študij ) Jure Varlec - študent fiz.
    23.) Člani astronomkega krožka v šolskem letu 2012/2013: (začeli - 17.9.2012) - mentorja Klemen Blokar in dr. kemije Andrej Lajovic Ime Priimek Razred 1) Urša Belec 3.f 2) Urša Klun 3.f 3) Gaj Žižek 4.e 4) Tilen Novak Danieli 4.e 5) Sandra Šušteršič 3.f 6) Matej Rabzelj 4. 7) David Maloča 2. ) Ida Kraševec - študentka ke. ) Dejan Kolarič - študent fiz. ) Matija Kastelic - študent fiz. ) Peter Mihor - študent fiz. ) Gregor Vertačnik - diplomirani meteorolog ) Jure Varlec - študent fiz. ) Domen Kosmač - študent (tudi let. modelar) ) Nastja Marondini - študentka
    24.) Člani astronomkega krožka v šolskem letu 2013/2014: (začeli - septembra 2013) - mentorja Klemen Blokar in dr. kemije Andrej Lajovic Ime Priimek Razred 1) Oskar Mlakar 1.e 2) Gaj Žižek 4. 3) Sandra Šušteršič 4.f 4) Jošt Reberc 3.a 5) Matej Rabzelj 4. 6) Nina Bevk 1.b 7) Petra Lapajne 2.f 8) Anže Rajh 2.f 9) Eva Oblak 10) Andrej Špenko 2.b ) Ida Kraševec ) Dejan Kolarič - študent fiz. ) Matija Kastelic - študent fiz. ) Peter Mihor - študent fiz. ) Gregor Vertačnik ) Jure Varlec ) Domen Kosmač - študent (tudi let. modelar) ) Nastja Marondini - študentka ) Gaja Mraz - študentka
    25.) Člani astronomkega krožka v šolskem letu 2014/2015: (začeli - septembra 2014) - mentorja Klemen Blokar in dr. kemije Andrej Lajovic Ime Priimek Razred 1) Oskar Mlakar 2.e 2) Nina Bevk 2.b 3) Petra Lapajne 3.f 4) Anže Rajh 3.f 5) Jošt Reberc 4.a 6) Eva Oblak 7) Andrej Špenko 3.b 8) Rok Rous 2.f 9) Ema Petrič 2.a 10) Tadej Puš 2.b ) Ida Kraševec ) Dejan Kolarič ) Matija Kastelic - študent fiz. ) Peter Mihor - študent fiz. ) Gregor Vertačnik ) Jure Varlec ) Domen Kosmač - študent (tudi let. modelar) ) Nastja Marondini - študentka ) Gaja Mraz - študentka ) Gaj Žižek - študent ) Matej Rabzelj - študent
    26.) Člani astronomkega krožka v šolskem letu 2015/2016: (začeli - septembra 2015) - mentorja Klemen Blokar in dr. kemije Andrej Lajovic Ime Priimek Razred 1) Oskar Mlakar 3.e 2) Nina Bevk 3.b 3) Petra Lapajne 4.f 4) Anže Rajh 4.f 5) Eva Oblak 6) Andrej Špenko 4.b 7) Rok Rous 3.f 8) Ema Petrič 3.a 9) Tadej Puš 3.b 10) Lin Chenyun ) Ida Kraševec - študentka kemije ) Dejan Kolarič - bivši dijak ) Matija Kastelic - študent fiz. ) Peter Mihor - študent fiz. ) Gregor Vertačnik - bivši dijak ) Jure Varlec - mladi raziskovalec ) Domen Kosmač - študent (tudi let. modelar) ) Nastja Marondini - študentka ) Gaja Mraz - študentka ) Gaj Žižek - študent ) Matej Rabzelj - študent ) Martin Gladovič - mladi raziskovalec (kemija)
    27.) Člani astronomkega krožka v šolskem letu 2016/2017: (začeli - septembra 2016) - mentorja Klemen Blokar in dr. kemije Andrej Lajovic Ime Priimek Razred 1) Oskar Mlakar 4.e 2) Nina Bevk 4.b 3) Žan Tossi 4) Martin Koza 4.f 5) Eva Oblak 6) Lin Chenyun 7) Rok Rous 4.f 8) Ema Petrič 4.a 9) Tadej Puš 4.b 10) Emir 11) Karolina Stanic Poljane (gostja) 12) Vid Ratajec - gost ) Ida Kraševec - študentka kemije ) Dejan Kolarič - bivši dijak ) Matija Kastelic - študent fiz. ) Peter Mihor - študent fiz. ) Gregor Vertačnik - bivši dijak ) Zorko Vičar ) Jure Varlec - mladi raziskovalec ) Domen Kosmač - študent (tudi let. modelar) ) Nastja Marondini - študentka ) Gaja Mraz - študentka ) Gaj Žižek - študent ) Matej Rabzelj - študent ) Martin Gladovič - mladi raziskovalec (kemija)
    28.) Člani astronomkega krožka v šolskem letu 2017/2018: (začeli - septembra 2017) - mentorja Klemen Blokar in dr. kemije Andrej Lajovic Ime Priimek Razred 1) Lan Koncilija 4. 2) Žan Tossi 3) Eva Oblak 4) Lin Chenyun 5) Vid Ratajec - gost ... ) Oskar Mlakar - bivši dijak ) Nina Bevk - bivša dijakinja ) Martin Koza - bivši dijak ) Rok Rous - bivši dijak ) Ema Petrič - bivša dijakinja ) Tadej Puš - bivši dijak ) Ida Kraševec - študentka kemije ) Dejan Kolarič - bivši dijak ) Matija Kastelic - študent fiz. ) Peter Mihor - študent fiz. ) Gregor Vertačnik - bivši dijak ) Zorko Vičar ) dr. Jure Varlec ) Domen Kosmač - študent (tudi let. modelar) ) Nastja Marondini - študentka ) Gaja Mraz - študentka ) Gaj Žižek - študent ) Matej Rabzelj - študent ) Martin Gladovič - mladi raziskovalec (kemija)
    29.) Člani astronomkega krožka v šolskem letu 2018/2019: (začeli - septembra 2018) - mentorja Klemen Blokar in dr. kemije Andrej Lajovic Ime Priimek Razred 1) Nande Gašparič 1.c 2) Lin Chenyun ... ) Lan Koncilija - bivši dijak ) Oskar Mlakar - bivši dijak ) Nina Bevk - bivša dijakinja ) Martin Koza - bivši dijak ) Rok Rous - bivši dijak ) Ema Petrič - bivša dijakinja ) Tadej Puš - bivši dijak ) Ida Kraševec - študentka kemije ) Dejan Kolarič - bivši dijak ) Matija Kastelic - študent fiz. ) Peter Mihor - študent fiz. ) Gregor Vertačnik - bivši dijak ) Zorko Vičar ) dr. Jure Varlec ) Domen Kosmač - študent (tudi let. modelar) ) Nastja Marondini - študentka ) Gaja Mraz - študentka ) Gaj Žižek - študent ) Matej Rabzelj - študent ) Martin Gladovič - mladi raziskovalec (kemija)



    Statistika za leta 1990-2000
    
    Leto            Št. članov
    1990/1991	 6
    1991/1992	15
    1992/1993	22
    1993/1994	41
    1994/1995	40
    1995/1996	26
    1996/1997	38
    1997/1998	40
    1998/1999	21
    1999/2000	13
    -----------------------------------
    Skupaj	       262	
    Povprečje/leto  26	
    Maksimum	41 (1993/1994)
    Minimum	         6 (1990/1991)
    St.dev.	   (+/-)12,2
    Število 
    raziskovalnih 
    nalog		10
    
    

    Grafična ponazoritev števila članov astronomskega krožka od leta 1990 do leta 2000.


    Naknadno pokrit zametek Kunaverjevega observatorija na terasi Gimnazije Šentvid-Ljubljana (stanje leta 1992).


    ZGODBA "zadnjih" DESETIH LET.

  • Kdo nas obiskuje, ODZIVI JAVNOSTI.


  • Nekaj Internetnih maksimumov po letih

  • DOC. obrazec za evidenco.

  • let_nacrt.doc 2005/06
  • let_nacrt0607.zip 2006/07
  • let_nacrt0708.zip 2007/08
  • let_nacrt0809.zip 2008/09

    prof. ZORKO Vičar


    tel
    a=dv+u

    Nazaj na domačo stran.